Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriában és Németországban...

Ausztriában és Németországban a törökök valóban sokkal jobban betudnak illeszkedni a társadalomba, mint más Európai országokban a pakisztánok, afgánok, marokkóiak stb?

Figyelt kérdés
Több Németországban kint élő ismerőstől is hallottam, hogy a törökök dolgoznak többnyire és úgylátja beilleszkednek, viszont egyik haverom sokat dolgozott kint Franciaországban és aztmondja nagyon nagy társadalmi feszültségek vannak országszerte főleg Marseilleben, amely már tiszta getto lett...
2017. jún. 16. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nemetben lakunk.

Ismerek olyan torokot, nem is egyet, aki teljesen integralodott. Meg olyat is aki alvilagi seftelesekbol el. Ismerek olyan marokkoit is aki teljesen integralodott, sot pakisztanit, egyiptomit, indiait es kinait is. Persze mindbol van szamos ellenpelda is, de szerencsere veluk nem vagyok napi kapcsolatban.

Es magyarbol is: van aki integralodott es van aki a nyelvet nem kepes megtanulni es illegalis seftelesbol el...

2017. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Svájcban be, mert nem engedik "gettókba" tömörülni őket, hanem szétszórják., plusz maximum L-es (ey év) tartózkodásit kapnak, és ha az lejárt, nem hosszabbítják meg, ergo mehet haza, vagy viszi a rendsőrség.


Emellett szigorú bevándorlási kvóta: azaz x kanton y országból z embert engedhet be, de szerintem még Gemeindékre is le van bontva.

2017. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Franciaország más világ, főleg Marseille és környéke. Van egy magyar idegenlégiós, kint él Franciaországban, ha érdekel olvasgasd:

[link]

( Úgy amblokk a blogon sok ilyet találsz, ha érdekel: [link] )

2017. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 1-essel tökéletesen egyetértek. Ezt tapasztalom én is. Van aki integrálódik, van aki nem. De a többség igen. Nekem a gyárban rengeteg török kollégám van, nagyon jó fejek és szeretik a magyarokat, én mindegyikkel jól kijövök.
2017. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!