Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban vagy Németors...

Franciaországban vagy Németországban jelent nagyobb gondot az iszlamizáció?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Van frissebb hír is, de nem találom, nagyon nem is kerestem, de a lényege, hogy egyre több zsidó megy haza Izraelbe.

Szerintem ilyen Németben nincs.

2017. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Franciaországban alapból rengeteg néger volt, Németországba pedig most invitált Merkel anyánk egy rakat arabot. Igazából mindkét országban katasztrofális helyzetek uralkodnak BIZONYOS helyeken.


a BIZONYOS helyek szerintem már elegek ahhoz, hogy kijelentsük baromira meg vannak számlálva a napjaink. Hogy létezhet az, hogy Párizs egyes külvárosai részeire konkrétan a rendőr se nagyon megy, mert félnek hogy azonnal lelövik őket? Hogy van az, hogy ezek a majmok az utcán sátraznak németországban és még nem lettek szana szét gumibotozva? Hogy létezik az, hogy a "menekültek" szana szét fogdossák a nőket egy rendezvényen? És még ""alig"" volt terrortámadás az arab országokhoz képest :D


De ami a legdurvább: még mindig hívogatják őket, és még mindig nem ismerik el, hogy baromi nagyot hibáztak. Sőt. Ha azt mered vallani, hogy a ""menekülteket"" (nem győzök elég idézőjelet írni) segíteni kell, és európában kell őket menedék alá helyezni, akkor azonnal náci leszel. Nem semmi, ez a XXI. század sötét középkora kb :D

2017. júl. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Franciaországban, de nem csak a magasabb arány miatt.

Németországba főleg a civilizált, majdnem európai Törökországból jönnek az emberek, míg Franciaországba a legveszélyesebb afrikai nyomortelepekről.

Ezenkívül Franciaországban a nemzet identitásához hozzátartozik a jakobinus gondolkodás is, ami még egy szélsőjobboldali párt politikáját is befolyásolná.

A német szélsőjobb identitása viszont inkább Bismarchoz és Hitlerhez vezet vissza.

2017. júl. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Mi az, hogy iszlamizáció?
2017. júl. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
28%-os fajgyűlölő férget nem kéne már kitiltani? Egy értelmes hozzászólást nem láttam tőle eddig, csak zsigeri rasszizmust és gyűlöletet.
2017. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

2#

Chicago mely részeit kerülik még a speciális bevetési osztagok is? Elég nagy hányadát, mert egy autóval lévő rendőr járőrt is képesek a bandák úgy megfingatni hogy meg sem áll a következő utca végéig, utána meg mond egy imát hogy minek jöttem be ide.

Ahogy ott is úgy Franciaországban Németben, Angliában is vannak már kimondottan bandákra specializálódott rendőri egységek felállítva, kevés eredménnyel.


Amerikában olyan a helyzet hogy ott a polgárnak is lehet némely államban fegyvere, ezzel párhuzamosan pedig vállalnia is kell lelövik egy felszólítás után, ha valakit bánt.

Idehaza Európában nincs olyan helyzet hogy a boltban állva a derekadhoz nyomnak egy pisztolyt.

Ma már a hatóság is megérti hogy bizonyos helyeken "tehetetlenek" a helyzettel szemben, mert olyan fegyvereik és szervezettségük van hogy a rendőrben már fel sem merül hogy milyen módon kéne eljárni, hanem otthon vár a család, ennyit nem ér. Ha pedig már egy rendőrkapitány is így gondolkodik akkor mondhatjuk bizonyos kerületekben ráhagyják az emberekre a dolgot, és remélik hogy ártatlan dolgozó polgár nem lesz sértettje egy nagy balhénak.


Ezek az európai feketék már bandatagok, és kis utána járás kapcsán megérti az ember miért fegyverkeznek, és gettósodnak.

A magyar ember amikor hallja a híradóban hogy megint balhé volt valahol Angliában, akkor nem veszi figyelembe hogy ezek nagy része rivális bandák vitája.


Én most a feketékről írtam, a muszlimok más kategória azok más értékrend szerint élnek, viszont előfordulhat hogy "saját kerületükben" megszopatnak egy nem oda valósit.

2017. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

"Franciaországban vagy Németországban jelent nagyobb gondot az iszlamizáció?"


Magyarországon, mert akkora pánik sehol máshol nincs, mint ott...

2017. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Németországban, mert a kommunista Merkel évente kétmillió néger kant költöztet be.
2018. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!