Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehet komolyabb olasz-libiai...

Lehet komolyabb olasz-libiai konfliktus a migránsok végett? Mikor álnak le a migráns szállitó hajók tevékenységükkel?

Figyelt kérdés
migránsok,libia,olaszország

2017. aug. 26. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom,működik egy 'Defend Europe' nevű szervezet Dél-Olaszországban,ami visszaszállitja a migránsokat.De nem hiszem,hogy ebből komolyabb összecsapások lennének.
2017. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd az idő megválaszolja a kérdésed. Ha ilyen ütemben folytatódik a migráció Olaszországba, akkor valamilyen konfliktus elkerülhetetlen lesz, de nem feltétlen az olaszok és líbiaiak között, hanem sokkal inkább egy olasz polgárháború.
2017. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Defend Europe-nak van magyar ága is már.


De szerintem, nem szállítanak vissza, hanem figyelik és jelentik az embercsempészeket.


Igen, lehet komolyabb baj a migránsok, a csempészek miatt. Hogy mikor állnak le a szállítással? Amikor leállítják őket, komoly erőkkel.

2017. aug. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Micsoda?

Ilyen nyálgép politikusok beleáljanak egy háborúba?kizárt.

Meg nemis szükséges.

Amíg fizetnek a líbiai nemis tudom kik maffiózóhadúrbábkormány akárkiknek addig nem jönnek.

Persze az olasz tengerészet nem fog a migrácshajók elé a vízbe lőni mint szomáliába a kalózoknak mert azzal popsit csinálnának a szájukból.inkább fizetnek.mint a németek a törököknek

2017. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért lassan márt le kéne állitani a sok-sok migránst mert itt nekik minden meg van engedve.Röhej hogy mi mindent meg nem engednek maguknak a szegény menekültek. a nemi erőszak túlnyomórészt is az ő saruk Svédországban.......
2017. aug. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!