Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek melyik párt fogja...

Szerintetek melyik párt fogja nyerni a holland választásokat június9-én? Most sokak szerint a VVD esélyes

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem követem a Holland eseményeket, de szerintem az a párt fogja nyerni amelyikre a legtöbben szavaznak.

Igaz, ez nem feltétlen igaz minden helyzetben, de a statisztikák e mellett vannak.

2010. máj. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó de szerintetek lesz újra ún. paars cabinet???lila koalíció?a liberális-jobboldali VVD ,a balközép PVDA a D66 és esetleg a groenlinks között????én örülnék egy progresszív kormánynak mert ők bevándorláspártiak.én mennék.
2010. máj. 26. 01:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobbik.
2010. máj. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ejnye kérdező, nem tudtad, hogy a liberalizmus halott?:) Angliában sem kormányalakító tényezők, csak érzékcsalódás.
2010. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bevándorlópártiak:

1. Te nem bevándorló vagy, hanem úniós polgár, így magyar állampolgárként is majdnem annyi jogod van, mint a sajtevőknek. (kivéve, ha a nem úniós szomszédainknál élsz)

2. A bevándorlók főleg az arabok, azokból meg már van ott elég, úgyhogy őket nem nagyon kéne pátyolgatni.

2010. máj. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!