Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ez nem furcsa...

Szerintetek ez nem furcsa egybeesés?

Figyelt kérdés
Észak-korea rakétát lő gyakorlás címszó alatt, meg nyilván erőfitogtatásból. Olvastam egy cikkben, hogy egy ilyen rakéta földrengést okozhat. Nem furcsa egybeesés, hogy Amerikában folyamatosan tombolnak a durvábbnál durvább viharok? Földrengés, hurrikán stb, ezzel ellehetetlenítve kb mindent, hiszen rakétabázisokat, atomerőműveket zártak le. Nem lehet ez egy közvetett támadás? Így nem mondhatja ki senki sem nyíltan, hogy kimdzsi megtámadta Amerikát, sőt, ha kimondanák, az vádaskodás lenne. Így nincs bűnbak, mert ez "csak" vihar. Ezáltal viszont Amerikát térdre kényszerítik lényegében. A viharok megfosztják az erejétől az egyik legnagyobb hatalmat. Szerintetek? Kíváncsi lennék más emberek véleményére is. Lehet, hogy marhaságot beszélek, csak ez így átfutott az agyamon. Amerikát megtámadni vakmerő dolog lenne, de így viszonylag könnyen félre lehet állítani, mert ez pontosan egy olyan probléma, amire nem tudott felkészülni.
2017. szept. 8. 11:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9-es: Bugyin
2017. szept. 8. 12:12
 12/16 A kérdező kommentje:
10-es sajnos ez nekem nem kielégítő, ugyanis a többiek megindokolták, hogy miért volt butaság a kérdésem, és el is fogadtam, be is láttam, hogy igazuk van. Ez így, ebben a formában, indoklás nélkül leginkább lekezelésnek, és bunkóságnak hat. De azért köszi a válaszod, szép napot!
2017. szept. 8. 12:17
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert a hurrikánok sokkal régebb óta az amerikai "mindennapok" részei,.mint hogy Kim Dzsong Un megszületett volna. Az igaz, hogy egyre durvábbak, de ez csak rosszabb lesz. Ha cinikus akarnék lenni, azt mondanám: a természet "visszavág", de azért ennyire nem egyszerű ez, mert az ember "tevékenysége" nélkül is zajlanának ezek a folyamatok, legfeljebb kicsit lassabban.
2017. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, hurrikánkeltő gépezet még nincs.
2017. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem hiszem és szerintem butaság amit kérdeztél inkább a nukleáris saláták pusztításnát kéne megelőzni ahelyett hogy összeesküvés elméleteket gyártanánk. Neeee támadnak! Meg kell mentened a foldet csak rad szamithatunslsjajalajdhfjsusd
2017. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Várj mi az hogy csak 49%-ban hasznos válaszokat adok? XD
2017. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!