Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nemrég átadott autópálya...

A nemrég átadott autópálya Burgenland-ban enyhe célzás volt arra, hogy az osztrákok nem kérdek a magyar ingázó munkaerőből?

Figyelt kérdés
Sajnos sokkal előnyösebb közlekedési helyzetbe hozta a burgenlandi osztrákokat és véleményem szerint próbálta ellehetetleníteni a határ mentéről ingázó magyar dolgozókat. Amire azért neheztelek, mert ha elvileg mindketten EU-s ország vagyunk, akkor mi értelme van egy ilyen szélsőséges, nacionalista és csak a saját munkaerőt védő intézkedésnek? Szerintetek nem felháborító?
2017. okt. 12. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Ugyanezt mondják a románok ránk, miért nincs normális M4-es.


Hát azért mert így is idetelepült fél Erdély amire semmi szükség nem volt, és ne jöjjön már több román ide, mer csak szétlopják Magyarországot. Maradjanak csak Romániában, lopják a román államot szét.


Pontosan ezért, csak hát ki van épp keleten és nyugaton a másikhoz képest.

2017. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, felháborító hogy az osztrák állam az osztrák emberek érdekeit védi.
2017. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Áááááá! Csak megállitják Brüsszelt. (Vagy mégsem???)
2017. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Tehát az osztrákok Ausztriában autópályát építettek.

Mennyire kell síkhülyének lenni, hogy ezt valaki úgy értelmezze, hogy a sógoréknak elegük van a magyarokból? :O

2017. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy az osztrákoknál megoldódott a szakmunkás hiány, és nem kell már a magyar munkaerő.
2017. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, de ez tipikus magyar mentalitás. Biztos vagyok benne, hogy csak ezért húzták fel az autópályát, hogy velünk szegény, kis ártatlan magyar emberekkel jól ki****nak. Még ha azért is csinálnák.. Akkor is megértem őket. Lassan már a fél országban Sopronban vagy valami más határmenti városba költözik. Azért nem tarthat el egy (amúgy osztrák szinten full csórónak számító) tartomány egy fél országot csak, mert nálunk inkompetens állatok vezetnek, akik inkább choo-choo train-re, meg Soros arcképekre szórják ki a pénzt az ablakon.
2017. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6-os. Felhaborito! Es sajnos teljesen igaz.


Hozzatennem a kerdezönek: Attol függetleneül, hogy nem ezt gondolom motivacionak, jogos lenne. Teny, hogy EU-s orszag vagyunk, de egyaltalan nem igy viselkedünk. Minden ami jo, abbol követelözünk (es meglepö modon, kapunk is). Ami pedig szolidaritas es kötelezettseg lenne, azt hatarozottan elutasitjuk... Ezzel a mentalitassal nem meglepö, hogy meg egy utepitesben is összeesküvest latunk kicsi, viharverte, soroscsapott orszagunk ellen...


Amugy semmi gondjuk nincs a magyar dolgozokkal... söt. De a magyar dolgozok mekkora aranyban költik a fizetesüket Ausztriaban?

2017. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De csak, hogy még jobban érzékeltessem drága vezérünk sikeres agymosását az egész plakát hülyeségével. Soproni vagyok. Nagyon-nagyon sok ember költözött ide (nyilván azért, mert vonattal szó szerint 10 percen belül már Ausztriában vagy) Na már most a helyiek többsége kezd teljesen kiakadni (egyre több a bűnözés, a gyanús alak, a khm.. nem túl fehér részeges, kiabáló banda, brutálisan megnőtt forgalom stb.) tudod, hogy hívják a soproniak azokat, akik idejönnek más városokból dolgozni? BEVÁNDORLÓK! A saját honfitársaikra (igen, azokra is, akik rendesen viselkednek és csak anyagilag nyugodtabb életet szeretnének a családjaiknak.) de ha nem hiszed, nyugodtan lépj be egy soproni albérlet vagy akár az Ödenburger mém fabrik nevezetű csoportba. Szabályosan egymásnak esnek az emberek. Éltem külföldön. Láttam mit csinál a bevándorlók többsége. Ezzel az egy ponttal egyet is értek a Fidesszel. Nagyon kevés kivételen kívül a legtöbb teljesen alkalmatlan az európai társadalomba való integráláshoz. Szerintem is le kell zárni a határokat és csak azokat beengedni, akiknek valóban segítségre van szükségük és tudnak is viselkedni. De jelenleg itthon valami a nácikéhoz hasonló gyűlölet kezd kialakulni, ahol te vagy a Fidesz seggében vagy.. vagy pedig szimplán egy ellenség. Van Fideszes ismerősöm (akinek amúgy teljesen tiszteletbe tartom a döntését, Ő így látja. Ez van.) rákos lett az édesapja (és ugye pont most kavart bele a kormány ebbe is) gyakorlatilag összeomlott a csávó. Lehet itt büdös osztrákozni, gyökér hollandozni, nyomorék németezni, összeesküvés elméleteket gyártani, hogy az osztrákok miattunk építenek autópályát, szidni jobbra-balra Brüsszelt, Sorost.. meg lassan már Szűz Máriát is. De a tény attól még tény marad. Az, hogy az ország még mindig itt tart az csak és kizárólag a saját és vezetőink hibája. Egy nyugati országban, ha szerintem valaki kimerné jelenteni, hogy 47.500 forintból meglehet élni, azt másnap börtönbe vágnák (de minimum búcsút mondhatna a politikai pályafutásának).. Nálunk meg az emberek az MSZP és a Fidesz között ugrálnak.
2017. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!