Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Felsőbbrendűek" és védelmezői...

"Felsőbbrendűek" és védelmezőik! Ti beszéltek gyűlölködésről, kirekesztésről, uszításról? Ezek után is úgy gondoljátok hogy ezek a szavak csak számotokra vannak bejáratva?

Figyelt kérdés

ezt a kommentet olvastam egy kérdés alatt... mi ez, ha nem színtiszta gyűlölet? Mit szóltok ahhoz a megállapításhoz, hogy a zsidók önkirekesztők, illetve hogy manapság nem az az antiszemita aki utálja a zsidókat, hanem akit a zsidók utálnak?


a komment


Baloldali tudatos provokációról van szó, semmi másról. Az európaiaknak kezd elegük lenni az országaikat elárasztó muszlim csőcselékből, kellett hát vmi kis PR-akció, hogy jobb fényben tűnhessenek fel megint "szegény szerencsétlen" palesztinok. A sok hasznos idióta persze bedől ennek is. Mindegy, csak lehessen megint zsidózni, meg az izraeliek "barbarizmusáról" handabandázni.


2010. máj. 31. 16:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
azért zárójeles kérdésként megjegyezném, hogy miért utálja/utálta MINDENKI a zsidókat a talmud megszületése óta tehát kb 3000 éve? ha a kacsa nem tud úszni akkor a víz hülye?
2010. máj. 31. 16:18
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Jó nagy összevisszaság! :) Fogalmazd újra!
2010. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Az itt a gond az európai embernél, hogy nem tud különbséget tenni a zsidóság és izrael között. Volt alkalmam beszélni jópár európai zsidó emberrel, okosak, műveltek és senkinek nem ártanak, úgyanúgy megdöbbennek izrael tettein mint akárki. Viszont izrael ehhez képest egész más, a lakosság 90%-a olyan mint a szemellenzős ló, csak egy irányba lát, át van mosva az agyuk, és mivel évtizedek óta mindig harcban állnak valakivel, szerintem ezért kötnek ki mindig ilyen szélsőséges álláspontok mellett, mint a harc és a szankciók.

Tehát nagy a különbség az ottani és az európai zsidó emberek között. Ketten sem egyformák.

2010. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hű, ez elég érdekes párhuzam, még logikusnak is tűnhet, de sajna a kormányoknak is elege van a bevándorlókból, így ez nem állja meg a helyét. A Zsidók meg pláne nem engednék hogy az ő kárukra magasztalják fel a palesztíneket.


Itt egyszerűen arról van szó hogy a zsidóság olyan hatalommá vált hogy nincs szükségük arra hogy fenntartsák akár a látszatát is annak hogy ők demokratikus állam.


Akkora a gazdasági befolyásuk itt, hogy nem mer már rájuk szólni sem az EU sem az USA. EUSrael a neve az új kényszerű úniónak.

2010. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:38


a komment zavaros, amit bemásoltam , vagy pedig a kérdéseket nem tudod értelmezni?

2010. máj. 31. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
16:43 Arra nem gondoltál hogy Izraelbe 48-tól betelepültek mind európaiak, és amerikaiak voltak azelőtt. Vagy arra hogy valaki azt mondja amit hallani szeretnél, de nem azt gondolja? Egy neonáci érzelmű fiatal vajon mennyit hangoztatná nézeteit a gettó kellős közepén?
2010. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:43


természetesen nem szeretnék én se általánosítani. de aki a zsidó vallás szerint él, arról már vannak sztereotípiáim, nem oktalanul, aki ismeri a zsidó vallást, tudja miért.

2010. máj. 31. 16:50
 8/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:49


ebben van valami. tudod ez olyan dolog amit már valaki nagyon jól megfogalmazott,sajnos elfelejtettem a nevét, tehát ha miénk lenne erdély, az ott élő románok magyarnak vallanák magukat. a többsége. de az első román katona láttán... remélem értitek

2010. máj. 31. 16:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem erről van szó, hogy az európaiak rendelték meg ezt az akciót, és kihasználnák, mint PR akciót. A nyugat-európai vezetők kényszerpályán vannak, tele vannak arab bevándorlókkal. Tudjuk a párizsi zavargásokból, hogy milyen sértődékenyek, ezért megeresztenek egy-két "enyje-benyje, Izrael", meg "vizsgálatotkövetelünk" féle nyilatkozatot a világnak, hogy nehogy náluk is tüntetésbe, majd lázongásba kezdjenek a bevándorlók.
2010. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
16:49-milyen alapon neonácizol le engem? Kikérem magamnak. Ha nem rám mondtad bocsánat, de nekem ez jött le.
2010. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!