Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lenne értelme, ha itthon is...

Lenne értelme, ha itthon is német mintára létrejönnének Gesamtschule-nak megfelelő integrációs iskolák?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
jó kérdés. Nekem pl a fiam most 4.-es, évvégén el kell dönteni hogyan tovább. A jegyei alapján (2,2,3) most menne neki a Realschule, meg a Gymnasium is felvételi nélkül. A tanár azt mondja, ha a matek 3-ast sikerülne 2-esre feltornázni az lenne a nagy dolog, mert 3 db 2-essel nem lenne gondja egyiknél sem. Én annyiban nem értek egyet a rendszerrel, hogy szerintem túl korai a választás, én nem 4. utánra raknám, hanem 5., esetleg 6. osztály végére.
2017. nov. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a gyereket visszaengedik a cigánysorra, akkor nincs az az iskola, ami értelmes embert faragna belőle.

A tanulás a családban kezdődik.

2017. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!