Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ilyen durva migránsos...

Az ilyen durva migránsos esetek a liberalizmus miatt születtek?

Figyelt kérdés

[link]


Nem értem,hogyan lehet egy 33 évest 17 éves kamasznak nézni.

Vagyis, értem.Ha valaki megkérdőjelezi egy migráns valós korát, az elordítja magát,hogy rasszizmus és a liberálisok úgy ugranak, mint az állatok a cirkuszban, akiknek csettint a porondmester.


Mondjuk a németek többsége annyira elmebeteg,hogy tényleg elhisz mindent amit benyög egy vadidegen közel-keleti muszlim migráns.


De, ennek van még egy jó oldala, ez javítja a statisztikákat és lehet azzal szimpátiát ébreszteni a sok kis mimózalelkűben, akinek rózsaszín folyadék van a vénájukban, hogy "kiskorú menekültek, a többség kiskorú".


A másik, valamelyik agyas olyan törvényt,hozott,hogy kiskorút nem lehet kitoloncolni, ezt a migránsok is tudják, marha jó színészek, játsszák az elesettet.



A cikkben említett probléma is mutatja a liberális demokráciák legnagyobb hibáit.

-Nagyon lassú problémafelismerés.

-Még lassabb diagnózis.

-Ennél is lassabb problémamegoldás.


A probléma egy tollvonással kezelhető lett volna,se segély, se jogok,semmi.Máris úgy 90 százalékkal csökkent volna a migráció, még kerítés sem kellett volna.



Egyre inkább úgy néz ki,hogy a liberalizmus mentális problémákat idéz elő, ugyanis az olyan országokban, ahol ez az állami ideológia, gyakran előfordul az ilyesmi.


2017. dec. 10. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

A liberalizmusnak ez nem célja.


De mondok egy másik esetet: Tisza menti település. Egy egzotikus színű gyerek jön az általános iskolába. Cigányok körbe veszi, kérdezgetik: "Te is more vagy?" A gyerek nem tudja mi az, hogy more, sosem tanították neki a magyar rasszizmust. Elszégyenli magát és azt mondja, hogy nem, én egy távol-keleti országban születtem, de a magyarok neveltek fel, én magyar vagyok. Erre rátámadnak a cigányok: "akkor te büdös migráncs vagy" és véresre vernek egy 7 éves gyereket. A gyerek annyira megijed, hogy rosszat tett azért mert más a bőrszíne, hogy nem meri elmondani, miért vérzik.


Ez nem a liberalizmus, ez az ostoba és gerjesztett rasszizmus miatt jött létre. Az másik el-nem-fogadása és a verekedés pontosan ellentétes a liberalizmussal.

2017. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem liberalizmus elhinni a másik ember nyilvánvaló hazugságát, vagy úgy tenni, mintha igazat mondott volna.


Ez a mostanában dúló SJW-terror miatt alakult így. A hivatalnokok tartanak a megbélyegzéstől, illetve ilyen vagy olyan okok miatt azt hiszik, hogy "emberi kötelességük" segíteni még a szemükbe hazudókon is. Az egész bevándorlást másképp kellene kezelni, mert ez csak olaj a tűzre minden szempontból.

2017. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
A kèrdès nevetsèges
2017. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

"és a liberálisok úgy ugranak, mint az állatok a cirkuszban, akiknek csettint a porondmester."


Ja hogy még véletlenül sincsen semmilyen koncepciód a liberalizmusról, liberálisokról, és még büszkén hirdeted is ezt a messzemenő tudatlanságot. Nem is olvasom tovább. Ajánlanám a gondolkodás nevű találmányt. Több millió nagyon okos ember liberális. Sőt, a képzettebb rétegek között általánosságban nagyobb az arányuk. Az a tanácsom a további életedre, hogy ha valamit értelmes emberek nagy tömegekben elhisznek, akkor gondolkozz el rajta. Lehet, hogy végül nem fogsz egyetérteni velük, de így legyinteni, hogy ezek csak betanított állatok szintjén mozognak, a tudatlanságod fenntartásának legbiztosabb eszköze.

2017. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

6#


Az alapján ítélek, amit tapasztalok, nem érdekel,hogy mit ír a Wikipedia a liberalizmus.

És nem nem mondtam, hogy betanított állítok szintén vannak, csak úgy ugranak rá a vélt rasszizmusra, politikai inkorrektségre, mint légy a cukorra.



"Az a tanácsom a további életedre, hogy ha valamit értelmes emberek nagy tömegekben elhisznek, akkor gondolkozz el rajta"

A scientológiának is sok milliomos tehát sikeres követője mégsem példamutató.



A liberalizmus olyan, mint a vallás ,vannak prófétáik, vannak hívek,eretnekek, sőt még inkvizítoraik is.

Rengeteg fanatikus híve van, a probléma,hogy az államapparátusba is beszivárogtak, ez a liberális demokrácia.

2017. dec. 10. 14:04
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

"Arról volna szó, ahogyan a muzulmánok elárasztják, s majd birtokukba veszik, magyarán elpusztítják Európát; ahogyan Európa mindezt kezeli, az öngyilkos liberalizmusról és az ostoba demokráciáról; demokráciát és szavazási jogot a csimpánzoknak.

Mindig ez a vége: a civilizáció eléri azt a túltenyésztett állapotot, amikor többé már nemcsak hogy képtelen rá, de már nem is akarja megvédeni magát; amikor, látszólag értelmetlen módon, a saját ellenségeit imádja.

Ráadásul mindez nem mondható el nyilvánosan."


Kertész Imre


innen idéztem: Kertész Imre: A végső kocsma. Magvető, 2014,

2017. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

Igen, ez a liberalizmus.

Persze majd valaki mindjárt belinkeli a wikipédiát, de jó lenne, ha végre felfogná, hogy a kutyát nem érdekli, hogy mi van leírva, a valóság a lényeg.

A liberalizmus pedig ez, kettős mérce.

2017. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Birom az egyest. Cigányok viselkedésével példálózik. Hát igen ez a valami ahhoz kell mérni az átlag magyart is. Javaslom saját magad mérd hozzájuk ne engem.
2017. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

"A liberalizmus pedig ez, kettős mérce."

Nem vagyok liberális kicsit sem, de a liberalizmus nem kettős mérce!

A kettős mérce megvan mindenhol, bal és jobb oldalon egyaránt.


Ami ilyen szempontból a nyugaton megy az meg egy durva véleménydiktatúra. Ott sincs tiszta liberalizmus. Mint ahogy tiszta kommunizmus és kapitalizmus sincs.

2017. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem a wikipedia a lényeg, hanem hogy mit gondolnak emberek. Az a gond, hogy láthatólag egyáltalán nem értitek, hogy mit gondolnak egyesek, és miért, és az a még nagyobb gond, hogy nem is érdekel.
2017. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!