Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a helyzet mostanában...

Mi a helyzet mostanában Nyugaton a bevándorlókkal?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan rossz a helyzet, mint a TV-ben mutatják, teljes iszlamizódás/polgárháború várható? Én bevallom, soha nem voltam még Nyugaton (18 éves vagyok) és annyit tudok az egészről, amennyi a médiában van. Éppen ezért szívesen venném olyanok válaszát, akik sokszor megfordulnak ezekben az országokban, vagy esetleg kinn is élnek. Puszta tényekre, tapsztalatokra lennék kíváncsi, nem Kurucinfó kaliberű oldalak cikkeire, és ha lehet, ne menjünk bele politikai vitákba.
2017. dec. 12. 22:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fhu köszi 🙂
2017. dec. 12. 22:17
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Elsőkézből München mellől:

rengeteg a bevándorló erre: sok a kelet-európai (lengyel, magyar, román stb.), sok az ázsiai (kínai, indiai illetve a mindenféle arab országokból) és afrikaiak is vannak. De nem csak a származás szerint vegyes, a társadalmi réteg szerint is és aszerint is, hogy mióta vannak kint.

Gyakorlatilag mindből tudok példát a semmire kellőtől a mérnökig.


Ergo: sok az a bevándorló. Sok a muszlim. Van amelyikkel van baj, de nem minddel. Valóban nőtt a bűnözés, de nem hatalmas mértékben. És egyáltalán nem gondolom, hogy polgárháborús helyzet lenne. Vannak problêmák, de nem akkorák, mint amit az âltalad említett oldalak állítanak.

2017. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanazt meg tudom erősíteni, amit az előző ír, csak én Berlinből. Vannak, akik jobban integrálódtak, vannak akik nem, de egyáltalán nem rémisztő a helyzet. Kérdező, neked annyit tudok tanácsolni, hogy amint lehetőséged lesz rá utazz, láss világot.
2017. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Időpont ma 22:21


Megerősítem, én is München mellett vagyok 35 km-re. Nem azt mondom, hogy nincsenek problémák, de nem akkorák, mint amit otthon a fidesz előad...

2017. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Én most jàrok nyelvsuliba velük és ügyesek. A linkség csak kori sajàtossàg. Később érkezés, szemtelenség, de ez is finomabb kivitelben.
2017. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
en meg az olyanokat irtanam, mint te
2017. dec. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Èn 17 éve éltem amerikában(new york) aztán rá pár évre angliában(London), és már több mint 10 éve Frankfurttól délre élek.

Ezek talána számodra mind nyugat.

NY-ban szinte csak külföldivel vagy is bevándorlóval találkoztam. Vagy is kérdés, mióta bevándorló sokan már több generáció óta, ugye NY mindig is egy nagy olvasztó volt...


London mellett egy nagyon luxus környéken voltam, és hát maga az városban is iszonyat mennyiségü nem angol öshonos ember volt. De szerintem ez teljesen normális, ezekre a nagy városokra...


Mikor németországba jöttem, akkor leginkább a törökökkel volt tele minden. AZóta talán a nagyobb városokban több lettek az afrikából származók, de bajt nem érzek velük.

Németország régen sem volt veszélyes(veszélyesebb mint Mo). söt ha azt nézzük, németország néhány nagyvárosának néhány negyede esetleg az éjszaka folyamán egyedül nöként veszélyesebb, de ennyi. Mo-n viszont vannak Bp-en és vidéken is olyan negyedek ahol nappal is veszélyes...


Mo-n szerintem sokkal de sokkal veszélyesebb az élet, mint itt No-ban....

2017. dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, kíváncsi lennék amelyik görbe kezű lepontozott, az tudja jobban, vagy én... vagy megjött az ügyeletes fideszes bérkommentelő
2017. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 6ra lennék kíváncsi. Kinek szólt be?
2017. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, nem tudom, mint ahogy azt sem, hogy ki és miért pontozta le a hasznos, kielégítő válaszokat...
2017. dec. 13. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!