Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a Soros hálózat direkt "felvilágosítja" az illegális bevándorlókat, hogy mit mondjanak, hogy ne toloncolják őket ki?

Figyelt kérdés

[link]


A magyar határnál szintén hasonló prospektusokat osztogattak a Soros hálózat civiljei.


Ez a Soros terv része, minél több bevándorló,Soros cselédjei pedig dolgoznak, mint a kis angyalok,a cikkből is látszik.



2018. febr. 21. 10:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Aki Magyar Időket olvas, az annyit is ér.
2018. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Azt gondolom, hogy ők nagyobb keresztények, mint ti vagytok, bármennyire is hazudjátok magatokról ezt minden áldott nap.
2018. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Szeretem az ilyen cikkeket, mikor állítanak valamit, de nem tudnak semmit se felmutatni. Jelen esetben a szótárt.
2018. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%

Ezt eddig is tudtuk.

Rendőr ismerőseim már ezer éve ezt pofázták, hogy nagyon ki vannak oktatva.

Lehet éppen nem Soros, de valszeg a "segélyszervezetek"

2018. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 hollófernyiges ***** válasza:
75%

"Az igazi keresztény magyarok azok voltak, akik harcoltak az iszlám ellen"


Úgy érted azok, akik szövetkeztek a törökkel a keresztény Habsburgok ellen, mint Thököly meg az erdélyi fejedelmek?

(persze tudom, a lehető legtöbbet igyekeztek kihozni a helyzetből okos manőverezéssel, de a valóság mindig bonyolultabb, mint a fentihez hasonló lózungok).

2018. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
51% Nem attol leszel kereszteny hogy az otthonodba befogadsz barkit korlatok nelkul, hanem hogy emberhez melto korulmenyeket biztositasz neki meg a hazajaban veget er a haboru. Bar olyan alszent latni a liberalisok keresztenykedeset amikor gyulolik az egesz vallast es a migrans barat Ferenc Papa elott ott fikaztak az egyhazakat ahol tudtak.
2018. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Ez már tényleg olyan, mint a boszorkányok, akik em is voltak soha és nincsenek is, de olyan jó egyeseknek a szart kavarni.
2018. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

#8


Senki nem mondta, hogy fogadd be őket az otthonodba, ugyanis vannak menekültszállások is, ha esetleg még nem hallottál volna róluk.

2018. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
10: Na, de vidéken úgy van előadva, hogy az eladatlan üres házakba fogják beköltöztetni őket. Én is megkaptam anno itt a falumban amikor nem mentem el a kvóta népszavazásra, hogy majd szétverik érte a fejemet mikor majd kamionostul rakják le az eladó házakhoz a menekülteket, mert hova máshova költöztetnék őket. Mert így akarják levinni a házak árát, hogy olcsóbban tudják majd megvenni az EU-ból (hova olcsóbban mikor 1,5-2 milliókért nem tudnak itt házat eladni), stb.
2018. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

hát böngészem már egy ideje a weboldalt, de nem találok olyat, hogy mit kell mondani. csak olyat, hogy miket lehet. de lehet neked több szerencséd lesz...


[link]

2018. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!