Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem helyez elég hangsúly...

Miért nem helyez elég hangsúlyt az Európai Unió az EU keleti régióinak politikai stabilitására?

Figyelt kérdés

Nevezetesen Románia jogtalan és törvényellenes terjeszkedésére gondolok, amelyet már közel száz éve kezdett el. Románia Moldovát akarja bekebelezni. Ezt mindenki tudja, Brüsszel is, a NATO is. Mindenki. Mégsem tesz senki semmit. Semmi megrovás, semmi szigor, semmi rendreutasítás, semmi kizárás. Pedig Románia ezen magatartása ugyanarra a szélsőséges viselkedésére utal, amikor is elrabolta Erdélyt Magyarországtól. Tehát, nacionalizmus, szélsőséges magatartás, nemzeti ellentétek szítása, nácizmus azok a dolgok, amelyek Romániát jellemezik most, éppen úgy, mint közel száz évvel ezelőtt, amikor is a Magyarország elleni területrablást elkövette.


Nem kéne Románia területi jogosságát felülvizsgálni?


Nem kéne Romániát, mint destabilizáló államot az EU-nak szigorú kontroll alá vetni?


Nem kéne kivizsgálni azt, hogy Románia mekkora kárt okozott azon népeknek, népcsportoknak, nemzetknek, amelyek tagjai erőszakkal lettek kényszerítve arra, hogy Románia legyen a hazájuk? Kérem szépen ezek nagyon aktuális kérdések. Euroaktuális kérdések.



2018. febr. 25. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Ez meg egy aktuális trollkérdés.
2018. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
mondta a balos troll
2018. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Románia az amerikaiak szemefénye, bábállama, mint Ukrajna. Senki nem fog rájuk szólni. Remélhetőleg majd az oroszok.
2018. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

2-es! Az a troll politika kategóriában, aki mindig egy párt hülyeségeit köpi vissza, és itt lóg napi 12 órában ,itt jellemzően Fidesz trollok vannak, régebben jobbikos trollok is voltak, ők a néppártosodással kikoptak.

Én most a kedvedért kiátlagoltam politikába napi átlag 1.5 választ írok, ez ma például az ötödik, nyilván hétvégén többet írok, de ez messze van a troll szinttől, nem utolsó sorban még ha időmilliomos lennék se állnék trollnak, mert nincs olyan párt, akivel mindenben egyetértenék, és még ha volna, akkor is jobban eltudnám tölteni az időm, mint a GYK.


Amúgy, föltűnt, hogy a kérdésre gyakorlatilag nem jött válasz? Én letrolloztam, te vissza, 43%-os románozott egy kört és vége, ez mutatja, hogy bizony ez egy trollkérdés, mert érdemi választ senki sem tudott adni rá.

2018. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

A kérdés tök jogos csak 89 szer megkérdezték már hasonló megfogalmazásban hogy kelet nyugat kapcsolata miért ilyen stb.

Érdekes hogy számodra csak a jobboldal lehet troll. Akkor mi is vagy te mikor beismerés hogy rendszeresen napi többször válaszolsz? Hidd el a balosok mindig többségben vannak pontozásos is mutatják aki 60 inkább 70 felett van az balos egyértelmű

2018. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam tegyük fel DK-s trollal, itt a gyakorin nem, valahol biztos vannak, de ez itt régen a jobbikos most a fideszesek játszótere, ha politikai trollkodásról van szó, és a trollság nem szimplán pártszimpátia, hanem amikor valaki lusta gondolkodni, csak írja, írja, írja amit a pártja mondott. Nálam ez az egyik politikai troll.

A másik pedig olyan kérdéseket tesz föl, ami provokatív, nem a moderátor szintű provokatív, amit jelentenek, csak amúgy értelmetlenül provokatív, ez a kérdés is az, én szememben azért trollkodás, mert ugye te sem tudsz komolyan venni egy olyan kérdést, amiben a jelenkori Románia és a nácizmus együtt szerepel?

Vagy, hogy felül kellene-e vizsgálni Románia területi jogosságát, mi ez? Erre most szerinted a kérdező komoly választ várt el? Hogy majd leírjuk, hogy nem ez nem eus hatáskör blablabla.

Nem nem várt el, csak románozni akart egy kört.

Arról meg, hogy ki mennyit van itt, hát te ehhez a kérdéshez, hozzám hasonlóan két választ írtál, nekem meg ma az oldalon az első, szerintem az utolsó is, mert, ahogy végignéztem a kérdéseket egy se érdekel, csak erre reagáltam, amit írtál.

2018. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj ne gyere már hány olyan balos kérdés van hogy "a magyarok miért ilyenek olyanok ?" miért nem legális a drog? Igaz hogy Orbán meleg? Igaz hogy a jobboldaliak nácik? stb. stb. Csak nem veszed észre
2018. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De észreveszem, de ahogy ezt a kérdést, azokat se veszem komolyan, bár azok közül, amiket írtál van amelyik nem trollkérdés, az hogy a drogok miért nem legálisak, az nem trollkérdés, vannak olyan országok, ahol bizonyos, könnyű drogok használata legális.
2018. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az megvan kérdező, hogy a moldovaiak kb 70%-a hallani sem akar az egyesülésről, és hogy a jelenlegi moldáv elnök még Basescu-tó is visszavette a moldáv állampolgárságot?

Mellesleg az egyesülésnek még Romániában sincs abszolút támogatottsága (kb 55-60% támogatja csak), pontosan azért, mert Moldova ultra szegény és problémás.


Románia csak rosszabbul járna egy egyesüléssel. Így is nagy gondok vannak, de ha a nyakukba szakad 3,5 millió csóró moldáv meg fél millió orosz/ukrán kisebbség, akkor még nagyobb gondok lesznek.


Azzal nincs gondod, hogy Hollandia meg Flandriát látná szívesen az ország határain belül Brüsszellel együtt?

Vagy hogy az albánok fél Macedóniát, egész Koszovót, dél-nyugat Szerbiát meg Montenegró egy részét beolvasztanák egy Nagy-Albániába? Ezeken a területeken cigány módjára szaporodnak az albánok.

2018. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!