Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Feszélyezve kell-e érezzem...

Feszélyezve kell-e érezzem magam, ha mondjuk Márc.15-én beülök egy bécsi kávéházba kokárdával a kabátomon?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

El tudom képzelni, hogy kapod majd az ívet.

Na nem fognak megverni, de csúnyán fognak rád nézni.

2018. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem pont leszarják.

Őszintén, ha ellenünk felkelt volna egy másik nép, de másfél éven belül megvertük volna őket, te haragudnál rájuk?

2018. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem épp úgy alakult hogy márc 15én bécsben voltam, és kitűztem a kokárdát, de mondjuk kávéházba nem mentem. Senkit nem érdekelt.
2018. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Mitől? Most őszintén szerinted, hányan fogják tudni, hogy miért hordod? Te tudod mikor volt abban az évben a Bécsi forradalom?
2018. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem úgy volt, hogy Bécsben már csak nyugdíjas osztrákok és migránsok élnek?
2018. márc. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki sem fog vele foglalkozni, ezen az alapon olyan autóval sem szabad Bécsbe menni amin még nagy magyarországos matrica van.
2018. márc. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

"Te tudod mikor volt abban az évben a Bécsi forradalom?"


Melyikre gondolsz? Mert 1848-ban Bécsben három is volt... :)) (az első 2 nappal a mienk előtt volt, egyébként)

Egyébként a kérdésre válaszolva, nem hiszem, hogy az átlag bécsit nagyon érdekelné. Sajnos a magyarok jó része sem tudja, hogy mit ünneplünk márc. 15-én, miért tudná ezt egy osztrák?

2018. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak ha nővel ülsz be a kávéházba.
2018. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lázár videója után most már akkor is feszélyezve fogod érezni magad, ha anélkül ülsz be... KÖSZÖNJÜK, JANI
2018. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Lázár videójával az osztrákok nem nagyon foglalkoznak, konkrétan sehogy se. Kurtz is a migráció ellenességével nyerte meg a választásokat, még jól is jött nekik, azt hogy a baloldali média mit hadovál, senkit nem érdekel. Esze ágában sincs az osztrákoknak a port összerúgni a magyar kormánnyak, főleg ha ez végül is az ő szekerüket tolja. A bécsiek ugyancsak nincsenek elájulva a muszlim migránsoktól amin nem lehet csodálkozni. Nyugodtan kokárdázzál csak, de ne sértsd a migránssimogatókat, mert akkor rasszista, fajgyűlölő, meg minden vagy.
2018. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!