Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban illetve Svédors...

Németországban illetve Svédországban élő magyarok! Tényleg ennyire rossz a helyzet a migránsokkal odakinnt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fennt említett országokban élő magyarokhoz szólna a kérdésem, tényleg ennyire drasztikus a helyzet, hogy egy-egy utcában vagy városrészben szinte garantált, ha oda nő beteszi a lábát zaklattják, megerőszakolják?

Milyen a közbiztonság ahol éltek?

Mik a tapasztalaitok, hogy érzitek magatokat az említett országokban?



2018. márc. 21. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Ezek nagy területű országok, vannak jobb környéleik is. De a süllyedés tagadhatatlan:


[link]

2018. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Tudnék otthon Magyarországon is mutatni olyan Dél-Alföldi dinnyetermelő községet ahol az utóbbi 10 évben ugyanígy megváltozott a lakosság összetétele a bevándorló napszámosok végett. :-(
2018. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen jól érzem magam itt. Pedig 12 km-re menekültszállás van. De valahogy mégse történik itt semmi, pedig 4 éve lakom itt. Sokkal nagyobb itt a biztonság, mint otthon a 13., 8. kerületben, vagy Borsodban, Tolnában.
2018. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

NEM!!

itthon több hely van, ahol.nem.laknék szívesen, mint mondjuk Németországban!

2018. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez a kérdés volt már...

Egy kis városban lakok, a kisvárosban két menekültszálló van kb. 200-200 menekülttel, az egyik 5 perc sétára, a másik 15-re. Másfél éve lakunk itt, azóta semmilyen erőszakos bűncselekményről nem hallottam, biztonságban érzem magamat. Münchenben már vannak putribb helyek, pl.: a főpályaudvar környéke, de semmivel nem gázosabb az se pl.: a keleti környékénél.


Jobb a közbiztonság, mint Magyarországon, a statisztikák is ezt mutatják és ezt is tapasztalom. Bár az tény, hogy az utóbbi években romlott.

2018. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Megmondom őszintén, nekem sokkal több problémám adódik abból, hogy amikor elárulom, hogy magyar vagyok, szinte mindenkinek az ostoba, gyűlöletkeltő, EU-ellenes magyar kormány ugrik be, és akkor aztán magyarázkodhatok, hogy én pont ezért vagyok itt és nem ott.
2018. márc. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagynéném él kint Németországban, de nem most költöztek ki, hanem már 55 éve... Bajorországban él egy kis városban. Tény, hogy az elmúlt pár évben sokat rosszabbodott a közbiztonság. De ezek a bevándorlók egymást is ölik. Pár hónapja a velük szembelévő lakásban az egyik migráns leszúrta a másikat a családjával együtt.

Az utcán is több a bűncselekmény.

Viszont ha lemész Pesten a nyugati aluljáróba este 10-kor, ott is megerőszakolhatnak.

Szóval igen, Németországban ebben az adott kisvárosban érezhetően rosszabb lett, de azért még nincs armageddon.

2018. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Hirtelen milyen sokan lettek, akik no-go zónák közelében laknak, sőt benne, és a migránsok vigyáznak rájuk, hogy az az aljas őslakosság nehogy megtámadhassa őket. Na mindegy. Unokatesóm lakik kint az osztrák határtól nem messze. Ott ugyan egy fia migráns sincsen, egy évben egyszer megy be Bécsbe, de azt mondja, hogy egy-két hely tényleg nagyon gázos. A barátai, meg néhány szomszéd Bécsben dolgoznak, de mind azt mondják, Bécs már nem az a Bécs, ami 20 éve volt. Vannak részek, melyek biztonságosak, de egyes részek a VIII. kert lazán alulmúlják. Bár nappal nem sokat lehet észrevenni, de tény, csak lassan, de romlik a helyzet.
2018. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Minap beszéltem müncheniekkel és azt mondták, hogy tényleg.
2018. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én fr. Nizzában éltem és ott ismerkedtem meg Aziz-zal. Melegek vagyunk de most nem is fontos ez. Ő másodgenerációs bevándorló és nem helyesli ezt a bevándorlási lázt ami most van egy ideje.
2018. márc. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!