Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az M1 migránstanyaként tálalja...

Az M1 migránstanyaként tálalja Hamburg bulinegyedét, mi ebből az igaz?

Figyelt kérdés

Itt a másik oldal, ki mit szól hozzá?


[link] Kinek higgyek?


https://www.youtube.com/watch?v=3cUflwT-7Cs


-a valóság?



#Hamburgi migránsok
2018. márc. 22. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Most őszintén. Neked nem teljesen mindegy mi van Hamburgban? Ha ott élsz úgyis tudod. Ha meg nem, akkor nem mindegy?
2018. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
A migráncshírek 99%-a kamu, csak szólok. A hülyéket meg lehet vezetni, de neked nem kell közéjük tartoznod.
2018. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, igaz, az M1 valóban migránstanyaként tálalja Hamburg bulinegyedét. Mint ahogyan az is igaz, hogy az M1 hírek valóságtartalma a nullához közelít...
2018. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamburg az egyik kedvenc városom. Elképesztően modern, rendezett és gazdag. És igen, vannak finoman szólva bohém részei is. Az említetten kívűl gondolom a hírhedt St. Pauli városrészt és a Reeperbahnt nem kell senkinek bemutatni. Németországi magyarként nem nagyon nézek mtv-t, de nem értem, hogy egy kétmilliós metropolisztól miért meglepő, hogy nem csupa csendes, virágos utcácskából áll. A menekültekről és korlátlan beengedésükről bőven megvan a véleményem, de pl a Reeperbahn már a hatvanas években, amikor a Beatles ott játszott, ilyen volt. Ez is Hamburg, meg az onnan 10 percre lévő csillogó villogó óváros, meg a hipermodern kikötőváros is. Ahogy a luxusvillákkal teli külváros, Blankenese is, de a paneltelepes Billstedt is a város átellenes végében.
2018. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Néhányan másképpen látják...


https://www.youtube.com/watch?v=M9sQ6UwGmCs

2018. márc. 23. 10:06
 6/9 anonim ***** válasza:
10:06: dzsihádfigyelő, óriási. Ezzel leleplezted magad, kérdező.
2018. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert nem látod, hogy szegény migrucik nem vakargatják az őslakosok hasát? Vagy fáj, hogy kiderült a balos média már megint hazudik? Nem én buktam le, hanem aki szerint Hamburgben csak a Máltai Szeretet Szolgálat van. Most őszintén, van olyan agyatlan, aki elhiszi, hogy most hirtelen mindenki Hamburgban lakik? Meg Berlinben? Érdekes módon, minden olyan nagyvárosban, ahol "nincsenek migránsok" hirtelen a Gyakori Kérdések fele regisztráltja ott lakik. Még hülyének is nézitek az embert. Pár napja láttam egy cikket Hamburgról - egyik barátom egy hónapja jött onnan haza, ő is azt mondta, hogy Hamburg csak volt Hamburg - kíváncsi voltam, ki mit ír. Ugyanezek laknak Berlinben, Stockholmban, stb. Érdekes!
2018. márc. 24. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom nekem szól ez a kiszúrás, hát elárulom, hogy nem Hamburgban lakom (sosem állítottam), hanem Berlinben. Megjegyzem, sajnos, de hát ideköt az elfoglaltságom, napi kétszer három órát meg nem fogok ingázni. Üdv a valóságban, százezrével élünk magyarok Németországban, Svédországban és máshol, de te is fillérekért kiutazhatsz akár egy napra is, nem kell a manipulatív híradókra hagyatkoznod.
2018. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, mindenki Berlinben és Hamburgban él, és Angela Merkel és J. C. Juncker nem is létezik.
2018. márc. 24. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!