Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jelenleg hány nyíltan kereszty...

Jelenleg hány nyíltan keresztyén, megtért gyakorló vallásos miniszterelnök van a világban?

Figyelt kérdés
Nagyon kérek mindenkit, hogy ne Orbánon kezdjetek el vitatkozni, se dicsérni, se szapulni. Annyi tény, hogy akár hazugság, akár valóság ő így állítja be magát. Hány ilyen van még a világban? Köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 12. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát jó kérdés, mert lehet, hogy aki nem hirdeti fennen, hogy ő mekkora keresztény, viszont a magánéletében szépen csendben ("Isten, aki a rejtekben is lát") keresztényként él, az ilyen inkább keresztény, mint aki kampányol vele.
2018. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! De pont azért írtam, hogy ilyen, aki nyíltan a zászlajára tűzte és politikájában is alkalmazza. Nyilván saját magamon kívül senki másról nem mondhatom biztosra, hogy valóban hívő-e vagy sem.
2018. ápr. 12. 09:46
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Vatikán, Nagyarország.
2018. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Miniszterelnökünk egy álkeresztény, aki nem hisz semmi másban csak a hatalomban.
2018. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Te pedig sajnos nem érted amit kiírtam. :(
2018. ápr. 12. 10:39
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem sok. Ha olyan miniszterelnökre gondolsz, mint mondjuk lett volna Pál apostol, vagy Elizeus, olyan nincs is talán. Elizeus érdekes alternatíva lenne, őt pont arra találta ki Isten, hogy a renitens politikusokat megfenyítse, kíváncsi vagyok, mit kezdene vele Juncker, meg a többi hasonszőrű. Hogy Elizeus mit tenne velük, az nem kétséges.
2018. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Van vagy 150 miniszterelnök. Miért gondolod, hogy egyenként megvizsgáljuk őket a kedvedét. Vagy megelégszel, ha hasalok egy számot?
2018. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem sok. sokan csak annak vallják magukat, de nem azok.
2018. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hajh, bárcsak olyan is írna valamit, aki felfogta, hogy mi a kérdés...

Egyszerűsítek: Hány olyan miniszterelnök van a világban, aki ennyire nyíltan zászlajára tűzte a keresztyén hitet? (Még egyszer mondom, ne ítélkezni, moralizálni kezdjetek, hanem az egyszerű tényre vagyok kíváncsi, mert erre nincs rálátásom.)

2018. ápr. 12. 16:29
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
A választ már leírtuk. Kevés van ilyen. A balliberális EU vezetőség egyértelműen nem, mi több, egyre több templomot rombolnak le, és építenek vagy akarnak mecseteket. A világban se sok van. Az USA - hát nem tudom. De az EU-ban nem az folyik, aminek kellene.
2018. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!