Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mekkora esély van...

Szerintetek mekkora esély van egy nagyobb méretű társadalmi összeomlásra?

Figyelt kérdés
Ami fegyveres konfliktusban is megnyilvánulna.
2018. ápr. 24. 12:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Nulla.
2018. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%

És mesélj, ha ez bekövetkezne (nem fog) akkor ki fog kormányozni?

Gyurcsány, Vonával?

Vagy a tarhálós Juhász?

Esetleg a femináci Szél Bernadett?

Ja, nem! A Kétfarkú Kutyapárt!

Kapj már a fejedhez!

2018. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
A ellenzék mán összeomlott
2018. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Semekkora. Mesélj, miért volna rá esély.
2018. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Álmodozunk, álmodozunk?
2018. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Már miért lenne nulla?


Külföldi politikáról van szó. Vagy nektek annyira nyugodtnak tűnik a világ?


Itt mellettünk is egymást lövik az oroszok és az ukránok, az is egy társadalmi összeomlás szerintem. Csak én nagyobb méretűre gondoltam.


Egy mégnagyobb tömeges bevándorlás szerintem már az Úniót is szétszakítaná, mikor még a mostani helyzetet sem tudták megoldani.


Észak-Korea játéka is nevetséges volt, az arab országok is jól teljesítenek ezen a téren.


Hogy lenne már nulla?

2018. ápr. 24. 13:48
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed félrevezető volt, mindenki a magyarországi helyzetre asszociált.

Azt kellett volna írnod, hogy mennyi az esély a III.Világháború kirobbanására?

Azt meg gondolom a nagyhatalmak sem kockáztatnák, mert egységesen a saját pusztulásukhoz is vezetne.

Bár a fene tudja, az ember a pénzért, a hatalomért még a gazdatestet is elpusztítja amin élősködik, mint a rák.

2018. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Akkor viszont félrevezető a kérdések mert a "társadalmi" jelző miatt a mondat egyértelműen belföldi összeomlásra ill. konfliktusra utal.
2018. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Van egy olyan érzésem, hogy meg fogok még élni egy világháborút. Hogy holnap, vagy 40 év múlva, nem tudom. De annak nagyon csúnya vége lesz, amerre halad jelenleg a világ.
2018. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen idősávban és léptékben gondolkodunk. Egy-két éven belül nagyobb méretű nem valószínű, egy-egy ország persze mindig kerülhet rossz helyzetbe.


Azt viszont már elég sok kutató leírta, hogy hosszútávon a jelenlegi trendek mellett az emberiség egésze néz szembe egy globális méretű társadalmi összeomlással, mert gyakorlatilag úgy használjuk a természeti erőforrásainkat, mint a sáskák. És sajnos ezt a technológiai újítások is csak elodázni tudják ideig-óráig. Egy-két pozitív fejlemény van, pl. lassul a népességnövekedés, meg szép lassan 70 év után kezdenek olyan dolgok is beszivárogni a politikai döntéshozásba, mint a globális felmelegedés elleni fellépés fontossága, környezetvédelem, meg ilyesmik. Csak sajnos ezek összesítve is még mindig nagyon messze vannak a fenntarthatótól.

2018. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!