Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon Franciaország tesz-e...

Vajon Franciaország tesz-e lelkiismeret vizsgálatot? Elgondolkodott-e már azon, hogy száz év óta hány magyar halt meg Trianon miatt? A többi lentebb.

Figyelt kérdés

Vajon elgondolkodott-e már azon, hogy hány magyar életet tönkre? Akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar hunyt el Trianon miatt? Akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar nem született meg? Akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar család lett szegény, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar család sínylődött? Akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar vesztette el otthonát, földjét, megélhetését, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar vesztette el hazáját, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar nő lett özveggyé, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar szenvedett megvetést, etnikai kiközösítést, bántalmat, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyart hurcoltak meg, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar gyermek lett árvává, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar lett nincstelen? akik sosem ártottak Franciaországnak. Mindezen felsorolást sokáig sorolhatnám. Jelen és jövőidőben is.


Ezek után csodálkozik ezen Franciaország?:


[link]



#Magyarország #Franciaország #Trianon #magyargyűlölet #magyarellenesség #Clemanceau magyarellenessége #francia rasszizmus
2018. máj. 13. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/302 anonim ***** válasza:
60%
Azért kemény, hogy vasárnap este is be vagy nyomva...
2018. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/302 anonim ***** válasza:
55%

#1

Attól tartok, hogy neki innia sem kell ehhez a szinthez.

2018. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/302 anonim ***** válasza:
32%
Tesó én meglovagoltam egy turul madárt
2018. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/302 anonim ***** válasza:
56%

" Clemanceau magyarellenessége"


Rengetegszer bebizonyosodott, hogy ez az állítás nem igaz.


Ezen kívül miért hiszed azt, hogy a franciákat érdekli? Nekik az csak egy béke a sok közül, ami lezárta az első világháborút. Olyan, mint itthon a Mezőkövesdi béke, szerintem a legtöbb magyar nem is hallott, vagy ha hallott is, kevés konkrétumot tudna mondani róla.

2018. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/302 meszike91 ***** válasza:
73%
Trianonért egyedül a franciákat okolni hihetetlen baromság.
2018. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/302 anonim ***** válasza:
36%
Trianon miatt haltak meg magyarok? Ez nekem új...
2018. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/302 A kérdező kommentje:
A tesód csak tesód lehet, nem én. Max a turulmadár lovagolhatott meg téged. Sosem leszel képes olyan magasra jutni.
2018. máj. 13. 21:06
 8/302 A kérdező kommentje:

"Trianonért egyedül a franciákat okolni hihetetlen baromság."


Okolni őket nem baromság. De nem egyedül tették. De akkor is Franciaország a fő tettes.


Egyébként nem bizonyosodott be soha, hogy Clemanceau nem volt magyargyűlölő. Az volt. Ezt bizonyítja tettének súlyossága. Amit tett kegyetlen és elvetemült jellemre vall. Senki ne mondja azt, hogy tette normális volt. Senki ne mondja azt, hogy tette egészséges és normális jellemre utal. Érdemes vizsgálgatni a róla készült korabeli fényképeket. A Google rengeteg találatot kiad.

2018. máj. 13. 21:12
 9/302 anonim ***** válasza:
0%

#3


:D:D:D

2018. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/302 meszike91 ***** válasza:
25%

"De akkor is Franciaország a fő tettes."


Szerintem az hogy az elcsatolt területek nem magyar többségűek voltak. De ez neked lehet túl logikusan hangzik...

2018. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!