Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikai magyarok vannak kint...

Amerikai magyarok vannak kint mexikói ismerőseitek, kollégátok vagy haverotok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok amerikai magyar, de él az Egyesült Államokban mexikói ismerősöm. Miért?
2018. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel az egész USA tele van mexikóiakkal, nagyon kevés olyan ember lehet, aki ne ismerne mexikóit
2018. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az érdekelne elsősorban hogy mik a benyomásaitok róluk?
2018. júl. 8. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:
többségük dolgos. elvannak a maguk kis közösségeiben, de a nagy átlag sok vizet nem zavar. persze a sajtó csak a drogot csempésző, meg az illegálisan gyilkolászókról számol be sajnos. ezzel megbélyegezve a többit.
2018. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

En szemelyesen egyet sem ismerek de mindig latom oket.

Szerintem joforman csak annak van mexikoi kollegaja aki illegalisan dolgozik :D

Sok mexikoi van a kornyeken de egy kollegam sincs aki mexikoi lenne. Nem fura ez? pedig ok felvesznek barkit aki dolgozni akar mert van nalunk lenyel, ukran...


A legtobb nem igazan beszel angulul, csak egy kicsit mert spanyol kozossegekben elnek. En nem is lattam meg hispanic embert amerikaival, marmint parokat. Szerintem ritkabb. Altalaban a sajat fajtajukkal allnak ossze.

Nekem az nem tetszik hogy raeroltetik az emberre a sanyolt. Mindenhol kiirnak nekik mindent spanyolul es igy johogy nem tanulnak meg rendesen angolul pedig nem all tavol a spanyol nyelvtol.

Az illegalis bevandorlok tobb mint fele mexikoi es ez bosszanto hogy valaki idejon illegalisan, mindent kiirnak neki az anyanyelven. Mas meg legalisan jon ide es megtanulja az angolt mert se nemetul, se franciaul, se magyarul, semmilyen nyelven nicns kiirva semmi csak angol es spanyol.

Volt aki ott makog nekem angolul es kerdezi hogy beszelek e spanyolul :D Minek beszelnek spanyolul? ha en megtudtam tanulni angolul akkor o is megtudna ha mar itt el.


Amugy sokat dolgoznak, nem jellemzo rajuk a bunozes de bosszanto az ha illagalis mexikoiak miatt halnak meg artatlanok az utakon mert nem tudnak vezetni.

2018. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Egyetertek az elozovel ami a nyelvtudasukat illeti. Elkepesztoen bosszant, amikor gyer vagy zero angol tudassal probalnak kommunikalni es megprobaljak rank eroltetni a spanyolt.

Rengeteg mexicoi vesz korul, akikkel napi/heti kapcsolatban vagyok: epuletben a takarito, a parkolo or, a ketkezi melos, a boltban az elado, a fodraszom, stb. Dolgos, kozvetlen nepseg, de eleg tudatlanok. Tipikus fogyasztoi reteg, megvesz minden szart, szaporodik mint a nyul, es amikor elhiznak, akkor eltorzul a testuk. Szerintem a genkezelt kukorica miatt. Komolyan nem normalis ahogyan a mekak hiznak... foleg a nok es a fiatal lanyok :(

2018. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!