Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a következő EU választás...

Ha a következő EU választás végén többségben magyarbarát pártok jutnak be, lehetséges Trianon felülvizsgálata?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem. De egyre kevesebb is a magyarbarát párt köszönhetően a felcsúti KISZ titkár működésének.
2018. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az ki?
2018. júl. 21. 20:51
 3/19 anonim ***** válasza:
2%

"Nem. De egyre kevesebb is a magyarbarát párt köszönhetően a felcsúti KISZ titkár működésének."


ez a jelenet jutott eszembe

nyugi ballerek nem süllyedtek!

https://www.youtube.com/watch?v=Qxy7ByWp27U

2018. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

#3 én nem vagyok ballibber, ellentétben veled, én a maszopra sem szavaztam soha.

Mellesleg minden közügytől eltiltanám az MSZMP hez közelállókat (ügynököket beleértve), károkozás alapján kártérítési perekkel, bár szívem szerint kivégzésekkel jutalmaznám az nagykutya komcsikat.


De te se vagy jobboldali, csak egy sima komcsi, mint apád :)


A néppárt akarja kidobni a fidesz nevű mszmp szárnyat, szóval kevesebb a barátjuk az elvtársaknak.

2018. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2%
jajj már megint ezek az 5 perc hírértékű ballib hörgés :DD majd 5 perc múlva is beszéljük már meg, hogy mennyi valósult meg belőle
2018. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Hol van ballib hörgés? A trianonozás is ballib hörgés komcsikám? :D
2018. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2%

az a hörgés, hogy a néppárt ki akarja zárni a fideszt

ha jót akarsz mulatni (mondjuk szarrá fog törni a világképed) akkor nézz után min fröcsögtek az elvbarátaid a gyk-n 5-6 évvel ezelőtt és ebből mi jött össze :)

2018. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes józan ésszel lejönni a Trianon-ügyről. Amellett, hogy nyilván nekem sem közömbös, semmiféle realitása nincsen a területek visszavételének. Lehetünk akármilyen kifinomult kultúremberek, országhatárokat (ahogy régen) ma is erővel lehet módosítani, magyarul világosan mondva: háborúval.

(Oroszország megtehette ezt Krím esetében, mert megvolt hozzá az ereje)

Pusztán adminisztratív intézkedéssel nem lehet egy országtól területeket el (vissza) csatolni, csak ha odamész és legyőzöd őket.

2018. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy az egészet nem adnák vissza, de ha rendesen, nem felületesen, akkor pl a felvidéken lévő magyar lakta területet visszaadnák. Mert ugye szlovákia alján "van egy nagy csík", amin többségben magyarok vannak.
2018. júl. 21. 21:33
 10/19 anonim ***** válasza:

#7 erről a néppárt hörög, meg a tagjaik, a ballib csak ismétli.


Kik az elvbarátaim?


Egyébként a maszop, meg a dk kiesett már a parlamentből, és megszűnt? Csak mert 2008 óta ezt hallom 1-2 évente :)

2018. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!