Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen lenne Európa és a...

Milyen lenne Európa és a világ, ha az USA nem csak Olaszországot, Németországot, Japánt szállja meg a világháború végére, hanem Közép- és Kelet-Európát, Oroszországot is?

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sokkal jobb.
2018. júl. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
VAlószinűleg sokkal rosszabb, még előbb kezdődött volna a züllés.
2018. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miféle züllés?
2018. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha Magyarországon kimarad a 45 év kommunizmus az mindenképp jobb lett volna.
2018. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ez speciel igaz. Legalább lett volna egy demokratikus elveket valló koalíciós kormányunk a kommer diktatúra helyett.

2018. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos a komcsik a szövetségeseik voltak... érdrkes lett volna ha őket megszállják. De minket megszállhattak volna, csak tartották magukat a paktumhoz a bajszos mosolygós grúz úriemberrel... Azt nem értem hogy miérr, mert az amcsiknak már volt atombombájuk, befenyíthették volna a bajszos dzsugasvilit.
2018. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem volt kommunizmus Magyarországon (sem)

Maga a kérdés is baromság. Pl. a Szovjetuniót hogyan tudta volna megszállni??

2018. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező úgy értette, hogy mi lett volna ha a két szövetséges nem Berlinnél találkozott volna, hanem az orosz határnál. Pl. Ha a nácikat csak a határig tudták volna kiűzni.


Kb. Magyarország ma jobb hely lenne, gazdagabb emberekkel. Sok magànvállalkozásnak a rendszerváltáskor kellett a 0 ról kezdenie.

2018. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy más, feltehetőleg jobb.
2018. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Oroszországot nem tudom, de ha Kelet-közép Európát is megszállja, akkor szerintem ma Magyarország valahol a mai Ausztria, és Csehország szintje között lenne, valahogy.


Kimaradt volna a 40 év kommunizmus, és valószínűleg a politikának is más lenne a tálalása.

2018. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!