Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Románia mikorra érheti utol...

Románia mikorra érheti utol Görögország, Portugália fejlettségét?

Figyelt kérdés

2018. júl. 28. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbb rokkan bele a munkaerőhiányba, ahogy a többi kelet-európai ország.
2018. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Soha. Romániába még normális út sincs, elharapod a nyelved ha végig mész rajta.
2018. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha napján kiskedden. :D
2018. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

#2 most küljek videokat az erdélyi motorozásunkról áprilisban? Ilyen jóféle hegyi utakat csak szlovéniában, szlovákiában láttam.

Meg is szívtam amikor megszoktam, és a jó öreg holdbéli felszínű magyar utaktól elszoktam, meg a sáv közepén lévő sódertól...

2018. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Bolond vagy te Lölő, épp csak nem forogsz.
2018. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 nem komcsi, én járok erre arra nem csak kitalálok :)

Igen bolond vagyok, fideszes vagyok, de napi 1,2 milliárd közbeszit nyerek :P


Egyébként ja, én is meglepődtem mekkorát fejődőtt az úthálózat 15 év alatt. Akkor röhögtünk rajta, most az itthonin röhögünk, bár jól keresünk vele!

2018. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikorra mi, Ausztriáét...
2018. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel soha. Hozzánk képest is óriási a lemaradás sok mindenben, és a közelítés sem nagyon látszik, minden média siránkozás ellenére. Óriási mentalitásváltásra lenne szükség, hogy jobban fejlődjön és az emberek a semmiből nem szoktak racionálisabban viselkedni. Amiben leköröznek az pl az állami pénzből való ortodox templomépítés, cigányok, mélyszegénység, korrupció, körülményesebb és esetlegesebb bürokrácia.

Erdélyi vagyok, ott éltem első 27 évem, most is járok haza. Az Eu segített bizonyos civilizációs elemeket bevezetni és jó, hogy van, de kutyából nem lesz szalonna legalábbis nem egyhamar. Utolérni igazából akkor ha Görögország megél még 2 ekkora buktát de ennél csak több eszük van... sokban fájt nekik a sok kamuhitelezés, és a sok probléma ellenére még mindig jobban élnek, mint mi Magyarországon.

2018. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2032.Január 16-ra 19:42 perckor.
2018. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!