Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Románia a GDP hány százalékát...

Románia a GDP hány százalékát fordítja a NATO által követelt katonai fejlesztésekre?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekel senkit.
2018. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Mivel Románia egy gazdag fejlett norvég színvonalon lévő ország megtehetik hogy többet költenek. A fejlődés Romániában olyan mértékű hogy még Putyin se mer újat húzni velük.
2018. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első!Ha mem érdekel, akkor miért kommenteltél? :-)
2018. aug. 8. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Románia a dinamikus fejlődésének köszönhetően GDP-je 120 százalékát tudja katonai fejlesztésekre fordítani, így 1-2 éven belül a NATO legmeghatározóbb ereje lesz. Nem véletlen, hogy az amerikai tisztek számára kötelező a román nyelv legalább alapfokú ismerete.
2018. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy Romániában állomásoznak amerika katonák.
2018. aug. 8. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha román vagy, akkor miért nem román fórumokon érdeklődsz?

Ha meg magyar vagy, akkor mi a fenét vergődsz már itt napok óta Románián?

2018. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig én jövök megvédeni a románokat, de szerintem itt valamilyen titkos beteges románimádat van egyesek fejében.

Ismerkedj meg román csajokkal, és éld ki velük a perverzióidat, mert lassan a gyk szervere leáll ha rákeresel hogy "román".

különben meg tudlak érteni, én is odavagyok egyért, de én legalább ki merem mutatni, nem fojtom el magamba.

2018. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.42%, és egy rakás Romániás kérdésre választ kapsz itt:


[link]

2018. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!