Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » San Francisco, Detroit, LA...

San Francisco, Detroit, LA egyes részei jó példák a liberális világ jövőbeli városaira?

Figyelt kérdés

A felsorolt városok a liberális szemlélet jegyében támogatják az olyan dolgokat mint a drogosok ingyenes tűhöz jutását, engedik hogy a hajléktalanok elfoglalják a köztereket, nem sokat tesznek az iszonyú kosszal, bűnözéssel. Ez lenne a liberalista jövőkép? Engedni mindent, ha tömegek fetrengenek az utcán belőve, összefosva, akkor azt mondani hogy "ehhez is joguk van, biztosítsuk a feltételeket tűprogrammal", ne igazoltassuk a fekete bandákat, mert hát igaz hogy ők bűnöznek, de a vegzálásuk rasszista?

[link] -San Francisco

[link] Skid Row, L.A.



2018. aug. 13. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

A ket videoban szereplo latvany egyaltalan nem jellemzo sem SF-ra, sem LA-re. LA-ben elek 15 eve, elotte SF-ban, tudom. Vannak utcak, ahol valoban lathatsz hajlektalanokat, de nem ez a jellemzo. Detroitban is jartam, igaz, csak ket napot voltunk ott, de ott sem ez a jellemzo.

Magyarorszagon is elmehetsz hasonlo kornyekre - mondjuk Pesten a Lujza utca-Dobozi utca kornyekere. Az meg a varosvezetest is egy szennynek mutatja meg, eleg azt megnezni, milyen nyaktoro allapotban vannak az uttestek.

Szoval en pl inkabb elek az altalad - illetve a videok altal - shithole-nak minositett varosokban, mint Pesten - mert az az igazi szenny es undormany, ami Pesten van.

2018. aug. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%

Ne hazuggyá, 1-es!!!

Ti liberálisok gyűlöletes faj vagytok, a Föld démonai! A liberális olyan aljas és gonosz, hogy annál már csak egy liberálisnak a liberálisa gonoszabb és aljasabb! A liberálisok mindenféléket csinálnak és mindenre képesek azok a lipsi liberálisok! A liberálisok sötétséget hoznak a világra a liberálisok és én még olyat is láttam, hogy egy liberális jófej volt és rámosolygott egy másik emvmberre az a liberális! Na én mondom ez nyilván egy liberális és valami aljas liberálságban sántikál vagy biztos valalmi búdzi az illető, hogy ilyen jól érzi magát az a liberális!!

2018. aug. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Hagyjuk már ezt.

Detroit bukásához semmi köze a liberalizmusnak, a kapitalizmus ölte meg a várost, mikor behalt az autógyártás, nem lett munka és szépen csúszott le.

SF & LA meg köszöni szépen, de rendben vannak. Sok magyar város meg örülne, hogyha egyes részei olyan állapotban lenne, mint a videóban Skid Row.

Meg téged osztrákból miként befolyásol Digo, hogy mi a helyzet az USAban?

2018. aug. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3# mit befolyásolna? Csak arról az országról lehet kérdést kiírni ahol élsz, vagy mi?

1#, melyik magyar város örülne ha úgy nézne ki mint egy zombi apokalipszis? Olvasva a videók alatt a kommenteket nekem rohadtul nem úgy tűnik hogy kamu lenne a SF videó.

2018. aug. 13. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
7%
A liberális vezetésű városoknál megfigyelhető a romló közbiztonság, sok bevándorló, gettók kialakulása
2018. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!