Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton a liberálisok miért...

Nyugaton a liberálisok miért preferálják jobban muszlim hitet a kereszténységnél?

Figyelt kérdés
Sok helyen a kereszténység ellen dolgoznak, a muszlim hit javára. Miért, amikor a muszlimok sokkal konzervatívabbak, mint a keresztények?
2018. aug. 13. 14:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Mégis hol és hogyan?
2018. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, én csak annak örülök, hogy a kormány megvédett minket pl. a cafetériától, és hogy sosem fenyeget az, hogy akár csak feleannyi legyen a nyugdíjam, mint egy írnek vagy németnek.
2018. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Pl. levetették a fényképről a keresztet, mert pusztán a kereszt látványa sértette volna a muszlimokat. Ugyancsak rengeteg keresztény templomot bontanak le, és rengeteg muszlim templomot építenek.


Figyelj, én elhiszem, hogy liberális vagy, és nem akarod elhinni, amit írok, de ez akkor is így van. A kereszténység ellen dolgoznak.

2018. aug. 13. 14:48
 4/33 anonim ***** válasza:
55%
Keresztényként mondom, hogy alaptalan, primitív provokáció a kérdésed, semmi több.
2018. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
58%
Forrásokkal alá tudod támasztani az allitasodat vagy csak bértrollkodsz?
2018. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Miért? Amikor minden média attól visszhangzott, hogy levették a keresztet a fényképről?
2018. aug. 13. 14:50
 7/33 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


A harmadikat nem találom. De a lényeg, hogy egy fényképről le kellett venni a keresztet.

2018. aug. 13. 14:53
 8/33 anonim ***** válasza:
72%

"Figyelj, én elhiszem, hogy liberális vagy, és nem akarod elhinni, amit írok, de ez akkor is így van. A kereszténység ellen dolgoznak."


Én meg Nyugaton élek és az utcán csak úgy osztogatják Bibliát mondom nem kérem, mert nem beszélek hollandul erre azt mondta, hogy várjak egy percet, majd hozott angol nyelvűt. Semmit nem kérdezett, hogy milyen vallású vagyok, hiszek-e Isten. Annyit mondott, hogy olvassam el és utána mondjuk ítéletet.


Ezek közül a bírósággal én egyet is tudok érteni. Persze bele lehet magyarázni, hogy micsoda keresztényellenes, de mennyivel egyszerűbb két perc alatt levenni, mint egy-két óráig még ott szenvedni úgy, hogy érdemi dolog nem történik. Én is inkább családommal töltenék egy órát, minthogy ezt a rinyálást hallgassam.

2018. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Aki preferálja egyik vagy másik vallást a másik kárára az nem liberális. Legalább olvass már utána, mielőtt ilyen bonyolult idegen szavakat használsz.
2018. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
30%

"Mégis hol és hogyan?"


Pl karácsonyi mecsetet építtetett zuglóba.


A liberálisok ellenségének (kereszténység) ellensége (muszlim) a bartájuk. Régi mondás, de igaz !


Még akkor is, ha először a transzikat írtják a muszlimok, míg így is :P

2018. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!