Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fidesz miért akarja megkérdő...

A fidesz miért akarja megkérdőjelezni a demokratikus szavazás Sargentini jelentés végeredményét? A fidesztől azt hallgattam áprilisi választásnál, hogy a demokratikus döntést mindenkinek kötelessége elfogadni.

Figyelt kérdés

Fideszesek!

Tessék tudomásul venni, hogy egy demokratikus szavazáson a fidesz elbukott.



2018. szept. 12. 20:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
De ez most más mert Sörös György.
2018. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Még a saját néppártotok is ellenetek szavazott.
2018. szept. 12. 20:36
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Az elmúlt nyolc év alatt megszokták, hogy ők diktálnak és ha valamihez szükség van rá, hát hozzányúlnak akár az alkotmányhoz is, hogy nekik jó legyen. Most ez nem működött, kénytelenek voltak más szabályai szerint játszani és vesztettek. A magyarok előtt nem vállalhatják be, hogy vesztettek, hiszen az a gyengeség jele, tehát most újra harcolnak a világ ellen, az utolsó emberig, az utolsó fillér(ünk)ig.
2018. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Ezen jót röhögtem. Amikor áprilisban a szavazók fele csinált a fidesznek kétharmadot akkor minden rendben volt. Most meg savanyú a szőlő.
2018. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
23%
Na mi van libsik most is tagadjátok hogy nincs Soros terv? Attól még hogy egy bábbal kezdik a végrehajtását, a Soros terv Soros terv marad. A lengyelek után már ellenünk is támadást indítottak a migrációpárti erők.
2018. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Molyember ***** válasza:
65%
Hatos, szerintem nem írtad le elégszer, hogy Soros terv. A migrációt is csak egyszer. Szomorú lesz a gazdád, mert kétlem, hogy ezt magadtól csinálnád. (Ha mégis, akkor részvétem, és jobbulást!)
2018. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Te is érezni fogod a Sargentini jelentés hatását. Nem Orbán ellen írták hanem az egész országot büntetik vele. Gyökérember.
2018. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Molyember ***** válasza:
63%
Ne mérgelődj, főleg ne ilyen alpári módon, mert lejáratod a fideszeseket. És nekem ne gyere ezzel a demagóg hülyeséggel, igenis a Pártod ellen írták, mert másnak finganisincs lehetősége ebben az országban, és ha engem is büntetnek miatta, azt csak a Fidesznek köszönhetem.
2018. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Amikor a 49%-al kétharmadot szerző párt azon őrjöng, hogy a 69% bizony nem kétharmad. Az milyen?:)
2018. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Mi lett a döntés a jelentésben?
2018. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!