Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban tényleg ellepik...

Németországban tényleg ellepik a bevándorlók az utcákat, és tényleg erőszakosak és csak a baj van velük?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik kint élnek. Tényleg ilyen rossz a helyzet? Csődbe viszik Németországot?

2018. okt. 5. 20:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Ezt csak a fidesz találta ki. Az összes hír kamu, ami erőszakolásról vagy gyilkosságról szólt.
2018. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
59%

Én Németországban élek, NÉHÀNY bevándorló van, de NEM lepik el az utcákat, NEM eröszakosak, baj nincs a többséggel, SÖT itt a környének a legtöbb rendesen dolgozik.

Érdekes módon mindig a magyar hírekben lehet ilyen (ál)híreket olvasni, a képek meg hozzá akár 10-15 év alatt összeszedett egyedi esetekhez készültek, nem mostanában

2018. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2018. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

Németországba élek.

Valóban vannak bevándorlók...sokan...amúgy én is az vagyok. De pl.: a munkahelyen ahol dolgozok az emberek több, mint fele külföldi.

Igen, menekültek is vannak. Nyilván vannak közülük problémásak is, de nekem velük mé nem akadt gondom. Én azt látom, hogy alapvetően normálisan élnek, rendet tartanak magam körül, jó néhányan közülük dolgoznak is.

Anyagilag nyilván megterhelik az országot, de a csődtől pont olyan távol van Németország, mint Magyarország a gazdagságtól.

2018. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
Közel sem olyan veszélyesek, mint ugyanilyen számú elvakult orbánista vérnyugdíjas :) Ott mi lenne! :D
2018. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
30%
Az elhíresült NOGO zónák sem léteznek ?
2018. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%

6: elképzelhető, hogy léteznek, de én még egy konkrétról sem hallottam itt kint.

Ellenben tudok Magyarországon is olyan környékeket, ahova jobb ha nem teszed be a lábad.

2018. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Voltam kint Németországban a komolyabb migránsválság idején, beszéltem is többek között szír bevándorlókkal. Tök normálisak voltak. Akik nemrég települtek be az országba, meghúzták magukat.
2018. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
98%
Münchenben élek és vannak bevándorlók, de nem volt velük semmi vész. Valami néger gyerek megtalál mindig vigyorogva az utcán, hogy Bibliát akar nekem eladni, de nem kell, mert nem vagyok vallásos, viszont nem tud megjegyezni és mindig bepróbálkozik, hogy Jézus mindenkit szeret és hasonlók. :D
2018. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
21%
Én ugyan nem élek kint, de több mint 20 éve minden évben februárban és októberben Berlinben töltök két hetet. Tehát ismerem milyen volt a “régi” Németország és látom milyen ma. Végignézem a folyamatot ahogyan minden megváltozott a húsz év alatt. Nem lehet azt mondani, hogy ma veszélyben lennél az utcán, én sosem láttam erőszakoskodást, nem volt különösebben kellemetlen élményem sem migránsokkal. Ezzel együtt azt állítom, hogy nem előnyére változott az ország. Valahogy minden szakadtabb, piszkosabb, rendezetlenebb mint régen. Az pedig egyszerűen nem normális dolog, hogy felül az ember az S-Bahn-ra, és alig lát fehér embert. Akkor is irritál, ha egyébként nem bántanak senkit.
2018. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!