Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért kell az oroszoknak...

Miért kell az oroszoknak ekkora hadsereg?

Figyelt kérdés
mi indokolja hogy ennyire fel legyenek fegyverkezve. Ki akarná megtámadni őket? Vége a hidegháborunak

2018. okt. 8. 21:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Csak igy hirtelen fejből, aki meg akarná támadni őket: USA, Kína, NATO...
2018. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Az olajat védik, különben az ország egy nulla.
2018. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez a jelenlegi "fegyveres" béke záloga. Ugyanúgy, ahogy csomó országnak van atombombája, csak halmozzák őket, de nem használják fel. Arra jó, hogy a többieket sakkban tartsák vele "ha te is, hát én is" módon.
2018. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%

Pontosan arra kell nekik, amire a magyaroknak is kell a folyamatos melldöngetés.

A gyerekkoromat falun töltöttem és a falu szélén élt egy omladozó házban egy cigány család, akiknek a fiuk folyamatosan 50 Centet hallgatott. Szerencsétlen gyereknek rettenetesen nyomorult élete volt, iskolába nem nagyon járt, barátai nem igazán voltak, de abban a hiszemben élte az életét, hogy ő a környéken a Nagy Ász Maffiózó, mert mögötte ott áll Curtis James Jackson és az egész galeri.

Na, valami ilyesmi dolgozik az oroszokban is, amikor minden pénzüket hadseregre verik el.

2018. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%
Kína nem épp velük van?(lehet rosszul tudom,javítsatok ki) Az ország egy nulla különben? Hát rendben...az isten mikor az észt osztotta én voltam a budin...
2018. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Vajon kiknek van nagyobb hadserege : Kína, India, USA, Indonézia.

Kiknek van még hasonló méretű hadserege mint az oroszoknak :

Törökország, Észak-Korea.

Na vajon miért kénytelenek az oroszok is fegyverkezni ?

2018. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
végül is szuperhatalomnak számít még mindíg. Ki akarna megválni ettől a státusztól? Mellesleg tele van ásványi kincsekkel, Ha leszerelne Kína azonnal nekik menne
2018. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#6 viszont ha beütne a zűr, helyből fel tudnának fegyverezni 25-30 millió népfölkelőt...
2018. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

"végül is szuperhatalomnak számít még mindíg."


Oroszország nem szuperhatalom, gazdaságilag nagyon gyenge a GDP-je kb annyi mint Spanyolországé. Egy igazi szuperhatalom az gazdasági és katonai szinten is nagyon erős és képes hatni a gazdasági világfolyamatokra, és képes a világ bármely pontján katonai csapást mérni, Oroszország ettől nagyon messze van.

Jelenleg csak az USA szuperhatalom, a közeli jövőben még felzárkózhat Kína és az EU is ha lesz közös hadsereg, közös külpolitika stb stb.

2018. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Kína nem épp velük van?(lehet rosszul tudom,javítsatok ki) Az ország egy nulla különben? Hát rendben...az isten mikor az észt osztotta én voltam a budin..."


Kína leginkább magával van, ha történetesen a ruszkik csicskáznak nekik, akkor nem fogják elutasítani, azért az sokat elmond az "orosz erő"-ről, hogy Putyint kevesek várakoztathatják meg, de a kínai bankárok ilyenek, ha kell VV Putyin vár rájuk, és nem fordítva.

Elég egyértelmű hogy a Kína-Oroszország viszonyban ki a főnök.

2018. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!