Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg már a facebook cenzúra...

Tényleg már a facebook cenzúra is a Soros miatt van?

Figyelt kérdés

[link]


Nem olvastam végig ezt a hülyeséget, de most komolyan az a jobberek problémája hogy nem lehet nyugodtan zsidózni, cigányozni, migránsozni, sorosozni, brüsszelezni, libsizni stb facebookon? Mást témájuk nincs, ezeket a megfelelő helyeken megkapják. Vicc kategória de ők ezt komolyan elhiszik.


Annyi a probléma hogy Soros nevét pár éve még senki se ismerte. Most meg már egy törölt komment is az ő hibája? szánalom



2018. okt. 11. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
A 888-et Putyin meg a gyíkemberek irányítják, nem kell elhinni egy szavukat sem! Csak a 444.hu a hiteles!
2018. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg. Spartacust is Soros feszíttette meg.
2018. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

"Nem olvastam végig ezt a hülyeséget, de ..."

És mégis másokat ezzel traktálsz, hogy mi van benne? Honnan tudod ha nem is olvastad el?

2018. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

"most komolyan az a jobberek problémája hogy nem lehet nyugodtan zsidózni, cigányozni, migránsozni, sorosozni, brüsszelezni, libsizni stb facebookon?"


Én nem ismerek olyan jobboldalit akinek ez lenne a problémája. Akinek problémája van a cenzúrával, annak az a problémája, hogy nem mondhatja el a saját véleményét. És amúgy nem csak a jobboldalianakat cenzúrázzák, hanem úgy a polkitikai spektrum 80%-át, ami nem a szélsőbal.


Sokáig amúgy én is azthittem, hogy ez a Sorosozás csak afféle összeesküvés elmélet gyártás, de ha megnézed a hivatalos listákat arról, hogy milyen alapítványok tartoznak hozzá, meg az alapítványai milyen további szervezeteket támogatnak, abból látod, hogy elég aktívan támogat mindenféle baloldali megmozdulást.

2018. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Dehát Takács a kedvenc weboldaladat linkeltem.
2018. okt. 11. 13:46
 6/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%

Csainál valamit, ami nem tetszik a fidesznek -> ellenség -> Soros.

Ennyire egyszerű az orbáni logika. Lényegtelen, hogy igaz-e, csak az számít, hogy az emberek zabálják-e. És mint látod: zabálják.

2018. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Már az édenkertben is ott volt:

Ééén vagyok Szorosssssz... Egyél az almából! - mondta Évának.

2018. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3%

Akkor magyarázd meg kérdező, hogy ki által fémjelezett érdekcsoportnak volt fontos töröltetni a Macron meztelen feketés képe alatt OV friss kisunokáját ölelő képét? Vagy a szöveg volt a "közösségellenes"? Hogy TESSÉK VÁLASZTANI?


Nem "Soros" MIATT van a fb cenzúra, hanem ők szponzorálják.


Te vagy, kérdező a vicc kategória, vagy valami más. Ha te nem ismerted Soros nevét 30-40 éve, az a saját sarad. A tájékozatlanság(?) nem mentesít.

2018. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Kinem szarja le a facebookot. Degeneráltak oldala tisztelet a kivételnek
2018. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%

9.

Igazad is van, ha nem vesszük figyelembe, hogy a cenzorok egyáltalán nem szórják le. Nekik fontos a jobboldal cenzúrázása, és ez jelent valamit, igaz?

Oda kell figyelni.

2018. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!