Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Velemeny a lefejezett skandina...

Velemeny a lefejezett skandinav turistak eseterol?

Figyelt kérdés
megneztem a videot,sokak szerint megerdemeltek,azert ilyet nem kivanok nekik,legyenek akarmilyen agymosottak.

2018. dec. 29. 08:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
10%
Kiráj.
2018. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Miért kellene valakit lefejezni azért, mert agymosott? Nem értem.
2018. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

nem feltetlen "kell".


hanem mert egy nagyon hulye dontes volt,csak ugy lazan,kisero nelkul a hegyekbe "turazni". azt hihettek,hogy az osszes arab muszlim korbepuszilgatna minden europai embert.hat ez kozel sem igaz.

2018. dec. 29. 08:44
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy felelőtlenség volt, de egy teljesen szokványos túraútvonalon ölték meg őket, ahova rengeteg európai járkál. Ráadásul Marokkó még a normálisabb muszlim országok közé tartozik. Nekem voltak ott rokonai 2 éve és ők mondták, hogy rengeteg fiatal európai szaladgál ott 2-3-as csoportokban, mondjuk az is igaz, hogy ők nem a hegyekben voltak, hanem Marakeshben, de ennyi erővel egy nagyvárosban még jobban meg is ölhetnék őket, mint kint a semmi közepén.
2018. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Ez van, amikor a libsik találkoznak a valósággal: elvesztik a fejüket.
2018. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%
Videóról link, vagy nem történt meg!
2018. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

felhivom figyelmet minden kedves usernek,hogy megtekintese kizarolag ferfiak es/vagy olyan szemelyek szamara ajanlott,akik tisztaban vannak vele,hogy ilyen a vilag amiben elunk,es sajnos nem egy fantasy.a video a weblap alja fele talalhato.


[link]

2018. dec. 29. 09:30
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Nincs kinn a videó, amit a terroristák készítettek, ami van, az csak egy összefoglaló andalító zenével...
2018. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
igazad van,eltavolitottak,pedig en ott neztem meg.elnezest,meg egyket napja ott volt.de megprobalok szedni egyet 4chanrol.liveleaken kerestem de meg nemtalaltam.majd postolok.
2018. dec. 29. 09:45
 10/26 anonim ***** válasza:
34%
Beindult a PC, a többi agymosott még véletlenül sem láthatja meg a valóságot. Pedig egy ilyen videó helyretenné a kis agyacskájukat és megértenék miről szól az évtizedes agymosás, amin átestek!
2018. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!