Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Néhany ellenzéki párt hangozta...

Néhany ellenzéki párt hangoztatya is hogy szerintük bekéne engedni a migránsokat, miért?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Fityesz párti! De szánalmas amit az ellenzék csinál...(gondolok itt a cirkuszra amit levágtak). Tényleg soros bérencek ahogyan azt megpróbálja a hatalom beállitani?Esetlegesen ha a kormány migránspárti lenne akkor ők forditva?(Hogy ezzel is a hatalommal szembe mehessenek).Sok mindenbe nem értek egyett a kormányal!De a migránskérdésbe igen!Ez valóban egy fontos téma...A balkáni országokbn él az egyik barátom, azt mongya ott a média inkább mással foglalkozik.De az emberek hajmeresztő amatőr felvételeket osztottak meg migrámsokról, hogy nőket vagy gyerekeket bántalmaznak.Az ottani médiába ezek nem kerülnek bele esetleg elvétve 1-2.Azért ott is van bővem szó a migrámsokrol!De amit csinálnak nem igazán.Igaz néhány ujságba benne vannak...

2019. jan. 11. 22:01
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Rendesen ellrontottam a kategóriát!A külföldihez irtam a Magyart....
2019. jan. 11. 22:02
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Miért ez kéne hogy meghatározza egy ország sorsát, hogy JAJJJ MIGRÁNSOK? Ha nem lennének, Orbán tuti nem nyeri meg a választásokat.
2019. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Van néhány gyenge elméjű aki támogatja de a többségük NEM támogatja a bevándorlást.

De ezt hangoztatják, ez folyik a csapból is mert addig amíg az emberek elhiszik addig nyert ügyük van.

Érted?

Ők egy alternatív valóságot kreáltak amit lenyomnak a torkunkon mert ez nekik jó.

Ez folyik az állami és kormányközeli médiában.

Ez egy orosz módszer, Putyin receptje.

2019. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Az teljesen igaz hogy tulzásba viszik!De azért valjuk be erről beszélni kell!De természetesen nem ennek kellene megharározni egy országot!
2019. jan. 11. 22:11
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindent erre hegyeznek ki, pl az EP választásokat, hogy migró támogatók ne legyenek közte, mintha csak erről szólna, nem ez a tét, hanem hogy nyugodtan lophassanak tovább.
2019. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%

a migráció ellenes politika a győzelemhez vezető út.

akkor mégis melyik ellenzéki dumálna már akkora baromságot,hogy akarja őket?


a másik tegyük fel,hogy magyar migráns vagy.

akkor te hova lépnél le?

bulgáriába,vagy hollandiába?

a kutya sem akar ide jönni a vietnámiakon,meg a kínaiakon kívül.

utóbbiak kompletten megkapták kőbányát,tehát akkor mégis jöhetnek bazeg?döntse már el a fidesz.

meg egyébként is annyira ostobaság ez az egész migráns téma,simán és egyszerűen meg lehetne oldani.

25 évestől nem öregebb hajadon,gyermektelen nőből jöhet évi 7-800db,mindenki más kint marad.

ennyi lenne az egész,és nyugi lenne,megoldható lenne,ez ellen kifogása is keveseknek lenne,és nem menne ez a felesleges hisztéria keltés.

2019. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
"Néhany ellenzéki párt hangoztatya is hogy szerintük bekéne engedni a migránsokat" linkelnél néhány példát?
2019. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Tüntetés-kor is azt hangoztata egy képviselő vagy tugya lent levőm(nem szabad káronkodnom mert még törlik)mi hogy le a keritéssel....Engem nem érdekelt a tüntetés mégis megnéztem egy Live-ot...Ha nem hiszitek el menyetek fel mércére keressétek meg...Sajnos nem jegyeztem meg meik lárt!De ha igy össze fogtak akkor ez veszélyes lehet...
2019. jan. 11. 22:44
 9/29 A kérdező kommentje:
Mérce nagy M elnézést!
2019. jan. 11. 22:44
 10/29 A kérdező kommentje:
Párt*
2019. jan. 11. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!