Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Néhany ellenzéki párt hangozta...

Néhany ellenzéki párt hangoztatya is hogy szerintük bekéne engedni a migránsokat, miért?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Fityesz párti! De szánalmas amit az ellenzék csinál...(gondolok itt a cirkuszra amit levágtak). Tényleg soros bérencek ahogyan azt megpróbálja a hatalom beállitani?Esetlegesen ha a kormány migránspárti lenne akkor ők forditva?(Hogy ezzel is a hatalommal szembe mehessenek).Sok mindenbe nem értek egyett a kormányal!De a migránskérdésbe igen!Ez valóban egy fontos téma...A balkáni országokbn él az egyik barátom, azt mongya ott a média inkább mással foglalkozik.De az emberek hajmeresztő amatőr felvételeket osztottak meg migrámsokról, hogy nőket vagy gyerekeket bántalmaznak.Az ottani médiába ezek nem kerülnek bele esetleg elvétve 1-2.Azért ott is van bővem szó a migrámsokrol!De amit csinálnak nem igazán.Igaz néhány ujságba benne vannak...

2019. jan. 11. 22:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
"hangoztatya "? Mint te a helyesírást B+!
2019. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Elnézést emberből vagyok vannak hibáim,nehézségeim!Ez nekem az írás ahoz képest hogy van egy betegségem még jól is írok!
2019. jan. 11. 22:52
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
Azért, hogy megerőszakojják a munkát és megegyék az öregeket.
2019. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Melyek ezek a pártok? Fel tudnák őket sorolni? Csak mert a korlátlan beengedést senki nem támogatja.
2019. jan. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Hát basszus az értelmi színvonaladról mindent elárul a helyesírásod. Nagy "fityesz" párti vagy te öreg.
2019. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Szoval ha az én véleményem nem egyezik a tieddel akkor mingyárt hülye vagyok?Mondtam már hogy van wgy betegségem....De mongyunk másba jó vagyok! Miért veri ki a biztosítékot ha fityesz párti vagyok? Egyébként nem.És leírtam már hol hallotam de mindegy....
2019. jan. 12. 11:13
 17/29 A kérdező kommentje:
Egy*
2019. jan. 12. 11:14
 18/29 A kérdező kommentje:
Meny fel mércére nézd vissza a tüntetéseket!Ott hangoztatta valaki hogy "le a kerítéssel".Nem figyeltem mert nem érdekel ki!Ja és ha te ezeket támogatod akmor ugyanolyan "okos vagy" mint ők!A cirkuszt tugyák csinálni mást nem!Gyalázatos az a szinjáték amit levágtak!!!
2019. jan. 12. 11:16
 19/29 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy fityeszes oldalt se Jobbikost nem olvasok!Nem tájékozódom a médiából!Egyik ezt a másik azt mongya!Látam amit látam tudom Amit tuodok!Igen néztem a tüntetést meg látom a cirkuszt amit csinálnak!
2019. jan. 12. 11:18
 20/29 A kérdező kommentje:
Akkor*
2019. jan. 12. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!