Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi jelenleg a szerbek vélemény...

Mi jelenleg a szerbek véleménye Magyarországról?

Figyelt kérdés

Elsősorban vajdaságiakhoz szólok, akik napi szinten találkoznak velük.


Mit gondolnak Mo. politikájáról, Orbán Viktorról, az EU és Mo. kapcsolatáról?

Illetve tulnyomó részt gyűlölködő szerbek vannak, akik magyarokat vernek, vagy a normálisabbak vannak többségben?



2019. jan. 13. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
A magyarokat mindenhol utálják mint a szart. Orbán viktort meg nagy ívben leszarják. Szerinted mindenki az orbáncigánnyal meg a putriországával foglalkozik? Tudod mi szerbia miniszterelnökének a neve? Nem.
2019. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alexandar Vucic. Van még kérdésed? :)
2019. jan. 13. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Hm. Nos hogy egy kicsit kevésbé frusztrált választ is kapj valakitől aki nem egy idegbeteg, amikor szerbek voltak nálunk (katonák) hihetetlen kedvesek voltak. Nagyon jóba lettünk velük. Én magam is meglepődtem, de pl. mikor az osztrák hadtörténeti muzeumban voltunk együtt, és ugye ott volt az autó amiben a trónörököst megölték, meg kérdezték tőlünk hogy ugye nem zavar minket hogy ők fényképezkednének itt, mert náluk nemzeti hős ugye a gyilkos.

Persze biztos vagyok benne hogy megvan a másik véglet is, de úgy ahogy nálunk is vannak ilyen vadmarhák mint az 1# válaszoló, ott is megvannak napjaink Arkan kapitányai.


A többi dolog pedig valóban szerintem tökre hidegen hagyja őket. Minket se foglalkoztat hogy náluk épp tüntetnek meg ilyesmi.

2019. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszem hogy valaki le akarja írni, nem sok nyomdafestéket tűrne (jogosan)

orbánt meg utálják mint a magyarok, meg úgy általában az éppagyú emberek...

2019. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!