Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy viszonyulnak az európai...

Hellobello23 kérdése:

Hogy viszonyulnak az európai fehér emberekhez?

Figyelt kérdés

Az lenne kérdésem, hogy Afrika "eldugottabb részein", ahol nem sok fehér él, Szomália, Etiópia...továbbá az Indiaiak, Indonézok, Maldívok, Kínaiak, Japánok..., hogy viszonyulnak a fehérekhez?


A Dél-Afrikai Köztársaságban azért vannak sejtéseim, hogy nem túl nagy az öröm...


Csak kíváncsiságból, elméleti kérdésként kérdezem, hogy egy fehér politikusnak mennyire lenne sikere ilyen területeken?


Esetleg tudok írni ilyen, számunkra idegen, befogadó kultúrákat, akik nem feltétlenül csak az "fehér pénze miatt"... és ilyen ország ellentét is.


Az európai ember véleménye már számomra ismertebb ebben a témában, de azért kíváncsi vagyok arra is, hogy ti mit szólnátok egy fekete vagy ázsiai politikushoz Magyarországon.


Előre köszi a választ:)



2019. febr. 20. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Dél-kelet àzsiaiak nagyon rasszisták, főleg a japánok. Ha az európai bemegy az úszómedencébe, mindenki más kimegy gyorsan.
2019. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Afrika legeldugottabb részein simán megeszik őket.:)

Másik kérdésed:

Felőlem bármilyen színe lehetne egy politikusnak, ha Magyarországon, magyar állampolgárságú szülőktől született.

Ha nem így van, tartanék tőle, hogy csak egy trójai faló, aki nem magyar érdekeket képvisel, ahogy ezt még fehér "magyaroktól" is tapasztalhatjuk.

2019. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
ma már ott tartunk, hogy Európában is gáz fehérnek lenni, pl a svédeknél most mutatnak be egy dokufilmet, amiben azt mondják, hogy az első svédek feketék voltak, keress rá the first sweds
2019. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

2-es válaszoló! Mi a helyzet a határon túli magyarokkal? Nem az ,,ál-magyarokról,, beszélek, hanem az igazi, magyar anyanyelvű, magyar szülőktől született, magyar nemzeti öntudattal rendelkező emberekről. Pl. felvidéki, erdélyi, kárpátaljai, vajdasági magyarok. Ők is ugyanúgy magyarok mint mi Magyarországon születettek.


Vagy talán a Csehországban élő német anyanyelvű emberek szerinted nem németek?

2019. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Nem tudom miért találtál meg a mondókáddal - ráadásul nagyon rossz helyre címezve, mert magam is felvidéki gyökerekkel rendelkezem - mert én erre a kérdésre írtam, amit írtam:

"... kíváncsi vagyok arra is, hogy ti mit szólnátok egy fekete vagy ázsiai politikushoz Magyarországon."

Érted?

Egy feketéről és egy ázsiairól szólt a kérdés, nem a fehér magyarokról, bárhol is éljenek!

2019. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem, bocsi a hiábért, félreolvastam. De legalább egyetértünk mert hidd el én nagyon nem szeretem azokat akik leszlovákozzák vagy lerománozzák a határon túli magyarokat. :)
2019. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!