Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A brexit utam nehezebb lesz...

A brexit utam nehezebb lesz kimenni angliaba szerintetek?

Figyelt kérdés
Angliaban dolgoztam 5 evet, NI szamom es bankszamlam mar van. Haza kellett jonnom egeszsegugyi okokbol, meg egy evet tervezek maradni, mit gondoltok vissza tudok majd menni?
2019. márc. 13. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem. De a Dél-Europai országok jók lehetnek.

Én a helyedben oda mennek.

2019. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Simán! Ez csak hisztéria! Mármint nem a részedről.
2019. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonal nem tudom hogy melyik kerdesemre valaszolt nemmel, az elsore vagy a masodikra?
2019. márc. 13. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha neked már van igazoltan 5 eved, akkor neked a továbbiakban elég lesz a letelepedett státuszért folyamodni. Annak lesz nehez aki a kilépés utan akar menni
2019. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat 2013 januartol voltam 2017 augusztusig, ami 4 ev 8 honap, de kozben fel evet itthon toltottem. Tehat konkretan kint dolgoztam bejelentve legalabb 4 evet.
2019. márc. 13. 20:39
 6/12 anonim ***** válasza:
A maradék idődet az átmeneti időszakban behozod és gond nélkül maradhatsz
2019. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De meg egy evig maradnom kell itthon, vagy legjobb esetben is fel ev.
2019. márc. 13. 20:44
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Muszáj megkérdeznem tőled Kérdező, mint autentikus embertől, hogy egészségügyi okból miért jöttél haza?

Miért nem ott kezeltetted magad, elvégre volt munkahelyed, biztosításod.

Nem te vagy az első, aki ha valami gond van hazajön a "romokban levő" egészségügyünkbe és az oka nagyon érdekel.

2019. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy honapokig munka keptelen leszek a rentet meg az etelt fizetni kell, raadasul nagyon segitsegre szorultam es nem volt kint senkim, egyedul voltam, itthon a szuleimnel konnyebb volt, raadasul egeszsegugyben dolgozik edesanyam, igy picit gyorsabban mentek a vizsgalatok. De banom en is valamennyire... kb annyi penzt kaptam volna ami talan a rentet fedezi.
2019. márc. 13. 21:01
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Magyarország jobban teljesít! Fejlődik az egészségügy és meg protekciod is van.
2019. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!