Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha demokrata jelölt nyerné a...

Ha demokrata jelölt nyerné a következő elnökválasztást az USA-ban, akkor a latinó migránsok elözönlenék a déli államokat?

Figyelt kérdés
Trump minden migrációellenes intézkedését akadályozzák és hevesen kritizálják a demokraták, tehát ezek szerint nekik nincs ellenükre hogy évente pár millió új bevándorló (illegálisan vagy legálisan) telepedjen be az Egyesült Államokba.

2019. márc. 24. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most is özönlenek. Meg úgy régóta minden elnök alatt jöttek.
2019. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

A demokratáknak ez kvázi létkérdés, ugyanis a négerek, meg a latinok többsége rájuk szavaz.


A baloldal mindenütt ezért bevándorlóbarát, ez egy pártérdek.

2019. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Drazicc ***** válasza:
100%
Nem olyan hülyék azok azért mint az európai politikusok. Csak annyit engednének mint amennyire szükség van, és csak szakembereket. Ezt a "bejövünk erőszakolunk, évekig nem dolgozunk csak embereket inzultálunk"egy percig sem tűrnék.
2019. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg San Diego lakosságát, televan latinókkal.De délen már sok hely "mexikósodik" egy jó ideje.Sőt, igazából egész délen erős a latin-amerikai jelenlét.Valahogy ez a sors és a történelem iróniája, ahogy valamikor anno az USA elhódította azt a területet Mexikótól, most pedig "visszaszaporodják".


[link]

2019. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17:27: Texas eszerint tele van latinókkal, mégis a republikánusok legerősebb bástyája. Nem megy ez kissé szembe a kérdező álláspontjával?
2019. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

17:27-es vagyok.

Nagyon sok latinó van Texasban, viszont még több fehér (ők vannak a legtöbben).A szavazok 60%-a fehér, akiknek az elsöprő többségük fix republikánus.Sőt, a latinók (akik Texas 22%-át alkotják) 20-30%-a is ilyen republikánus féle.Tehát nem véletlen GOP fellegvár, a sok, jelentősen republikánus fehér szavazókat "kisegíti" a maréknyi nem-fehér republikánus (mert ilyen is van).


Egyébként 1976-ig (Jimmy Carterig) Texas jelentősen demokrata állam volt, Lyndon is ott volt szenátor.Amúgy volt asszem anno a Magyar Nemzeten egy cikk az 1965-ös polgárjogi törvénnyel kapcsolatban, hogy igazából a GOP-ra billenti az erőt valamiért.

2019. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Elég érdekes eszmefuttatás ez az amerikai bevándorlás meg latinózás annak fényében hogy az USA egy népek olvasztótégelye, és a fehér ember ott ugyanúgy bevándorló és elnyomó, mert az őslakosok ott az indiánok voltak. A fenti rasszista gyűlölködő gondolatmenet mentén az összes fehér és néger embert ki lehetne paterolni az államokból elnököstül mindenestül mert mind bevándorlók vagy azok leszármazottai. Bírom mikor valakinek fingja nincs se a történelemről se a politikáról se a népekről, de azért maximális fordulaton tolja a rasszista szövegeit.
2019. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
16:00: ott a pont!
2019. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

17:27 és 22:17 vagyok.


Esetleg személyesen ismersz engem, hogy rasszistának titulálsz?Tudod, hogy miket olvasok, és kiktől?Ha rasszista vagyok, mert leírtam, hogy latin, akkor ez micsoda (tőled idézve)?


"és a fehér ember ott ugyanúgy bevándorló és elnyomó, mert az őslakosok ott az indiánok voltak."


Én sehol sem írtam, hogy a mexikóiakat, vagy unblock a spanyolajkúak rossz emberek lennének.Én a demográfiai adatokról beszéltem.Ezek után az látszik, hogy neked nincs semmi fogalmad semmiről se.

2019. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16:09: szerintem a válaszolónak nem veled van kifogása, hanem a kérdezővel. Ne szívd mellre.
2019. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!