Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kinek ki (k) a kedvenc politik...

Kinek ki (k) a kedvenc politikusa (i)?

Figyelt kérdés
Nekem Verhofstadt, Sargentini és Macron. <3
2019. ápr. 2. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Puzsér Róbert
2019. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thispain ***** válasza:
Nekem Hitler, Sztálin, és Lenin.
2019. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Orbán Viktor. Mindíg megnevettet, ha szomorú vagyok, jobb mint a showder club. Eléggé érdekesek a róla szóló hírek és a beszédei is. Egy vicc az egész.
2019. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Politikusok közt személy szerint nekem sokan, többek közt Julius Caesar, Augustus, Napóleon, Hitler, Himmler, Goebbels, Hess.
2019. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szanyi Tibor, Deutsch Tamás, Jean-Claude Juncker és természetesen Németh Szilárd
2019. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

José Mujica. (Minden más politikus szélhámos.)

Nézz utána, ő volt a világon az egyedüli normális politikus. Tanulhatnának tőle a többiek.

2019. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy tolvaj által vezetett tolvaj kormányban nem is keresek kedvencet, ezek nekem mind bűnözők.
2019. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Juncker az nagy arc :DD Orbán tasli videó is best ever. :D


Aki a volt uruguayi elnököt mondta ment a zöld pacsi, a többihez nem nyúltam, mert szubjektív véleményt mondtak különösebb érv nélkül (senkit nem pontoztam le). Igaz, az is szubjektív vélemény, de újat mondott, amiből lehet tanulni.

2019. ápr. 2. 18:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem érdekelne, a 2-es milyen szempontok alapján választotta az általa sorolt 3 személyt kedvencnek.
2019. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kádár János és Michelle Wild.
2019. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!