Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Neked mikor avatkozott be...

Neked mikor avatkozott be utoljára az ENSZ az életedbe?

Figyelt kérdés
Elsősorban magyarok jelentkezését várom határon innen és túl. Kérlek írd meg az ENSZ-beavatkozásos történetedet!

2019. ápr. 4. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
2019. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Naponta meghatározza az életemet, mert ENSZ-alkalmazott vagyok. Nem bántam meg.
2019. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

ITU megvan(ENSZ intézmény)? Ez dönti el hogy milyen hullámhosszokon lehet sugározni, szóval ha mobilról/wifiről netezel akkor épp most avatkozik be az életedbe.

IMF hitelek megvannak? Csak mert mondjuk ez is az ENSZ egyik intézménye.

De pl. UNESCO is ENSZ szervezet és elég sok mindent vettek fel a világörökségi listára meg elég pár olyant nem amit illett volna de mivel politika ez is így nem számít a kulturális örökség.(pl. csíksomlyói búcsút a románok szabotálják így nem is került még fel az örökségvédelmi listára )


Attól, hogy nem tudsz valamiről még nem jelenti azt, hogy nincs is.

2019. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Amikor idehozta a migránsokat.
2019. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
#4 milyen migráncsokat? Hova? Én csak a kötvényes migráncsokkal találkoztam, akiket nem az ensz hozott...
2019. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Az ENSZ söprögessen a saját hazája táján nyugodtan, és ne szóljon bele a magyar ügyekbe.Ez veszélyes!
2019. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%

Tegnap reggel. Felhívtak és megkérdezték, befogadnék-e egymillió migránst az otthonomba? Igent mondtam.

Most már nálam laknak, a vendégszobában.

2019. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

1

Ugye milyen érdekes a megfogalmazás? Hogy "az ENSZ szavazta meg". Holott a ENSZ-BEN szavazta meg 150+ állam.

Hogy hogyan szavaztak a vétójoggal rendelkezők, arról nincs szó, sőt arról sincs, hogy az Usa és Mo. mellett mely más országok.


Ennyit az Indexről.


A kérdésre: Az "ENSZ" illetve MINDEN határozata "beleavatkozik" az életünkbe -értsd MINDENKI életébe-. Nem is tudjuk kivonni alóla magunkat. Ez van.


Mire jó egy ilyen ostoba kérdés?

2019. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utoljára épp ma reggel.
2019. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem budapesten az ENSZ törölte le az útburkolati jelek nagy részét sorossal, és mélyedésket építettek sz utakba, ezért tippelgetett minden autós hogy hol a sáv, ezért voltak több méteres vízfalak amikor az autók belementek az alig látható mélyedéskbe gyűlt kis balatonokba!!!!!!888
2019. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!