Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szarajevóban miért van annyi...

Szarajevóban miért van annyi migráns, amikor nem is túl gazdag hely?

Figyelt kérdés
Annyi fejkendőt hordó nőt láttam, mintha Kairóban és nem Európában lettem volna.
2019. ápr. 5. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ez eddig a legjobb trollkérdés itt :D :D
2019. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D Ez a kérdés jópofa :) Ám azt érdemes tudni, hogy Bosznia az egykori török hódítás következtében történelmi okokból kifolyólag nagy arányú muszlim lakossággal rendelkezik, tehát az is könnyedén előfordulhat, hogy helyi lakoson láttál fejkendőt. :) Ám jelenleg a legnépszerűbb útvonal valóban átvezet Bosznián és amúgy nem lepne meg, ha ennek részben az volna az oka, hogy a helyiek vallási alapon szolidárisabbak és kevesebb eséllyel ütköznek akadályba akik azon az útvonalon keresztül kelnek át. Jellemzően Bihácsnál, vagy Velika Kladusánál hagyják el az országot.
2019. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Migránsból mindenhol annyi van mint a szemét, nem kell ehhez gazdagnak lenni.
2019. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 hol láthatok annyi migránst budapesten pl? Szeretnék már látni egyet, mert még nem sikerült, és nem tudom kitől kéne rettegnem!
2019. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!