Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz lehet a párizsi migráns...

Igaz lehet a párizsi migráns története a doktornővel?

Figyelt kérdés

Tegnap a Bayer showban a műsorvezető mesélt egy történetet, aminek most lett meg az ítélete. A történet röviden : Egy migráns pár éve miután megerőszakolt és megölt brutálisan egy fehér francia orvos hölgyet, nevezetesen a szomszédját, mivel zsidó volt és ő nem szereti őket. Kidobta tette után az ablakon heves allah akbarozás közben, majd tette végeztével ahogyan azt a hazájában szokta békésen lefeküdt aludni. A járókelők hívták a rendőrséget, akik bevitték. Hosszas tárgyalás után most arra az időszakra amikor a bűncselekményt elkövette beszámíthatatlannak ítélték és börtön helyett egy szanatóriumra mehet pár hónapra, míg felgyógyul.


Mivel az összes politikai média ferdít időnként, oldaltól függetlenül, ezért nem tudom hogy mennyire igaz az eset. Szeretném megtudni az igazat, hogy valóban ez történt?

Olyan brutálisnak tartom a tettet, hogy nem tudom elkézelni hogy ne váltani ki médiafelületet nyugaton. Így lehetséges hogy a műsorvezető színezte volna ki a történetet vagy arra valami nem stimmel a demokrációval?


2019. ápr. 15. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Sok durva eset történik a világban, és elképzelhető az is, hogy elkendőzték.


Ha nem a közvetlen lakókörnyezetedben történik ilyen eset, ne jártasd rajta az agyad azt javaslom.

2019. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Az első sorban ott a válasz a kérdésedre. Bayer show.
2019. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Bayer show? Ugyanmár.
2019. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem hallottam róla, de ez nem jelent semmit, mert nem nézek tévét. De ha volt is, tuti elkendőzték. Bayerék ilyet azét szerintem nem találnak ki. Amúgy meg érdemes elolvasni a Határtalan bűnözés c. könyvet, az tele van ehhez hasonló esetekkel...
2019. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy vagyok azt hiszem el amit látok.
2019. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Bayer show... nyugtass meg, hogy csak hallottad valakitől, hogy mi volt benne, nem nézted.
2019. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
38%
Ha ez így ebben a formában történt meg, akkor teljesen jogos, hogy nem beszámítható. Egy beszámítható gyilkos titokban csinálja az ilyesmit.
2019. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

[link]


részben. nem szanatórium, hanem zárt osztály és pár hónapra, hanem majd valamikor talán kiengedik

2019. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű, ezzel is majd az lesz mint legutóbb a tornyospálcai gyilkossal, akit az első gyilkosság után gyógykezeltek. Aztán hazaengedték. Aztán megint gyilkolt. Aztán most megint gyógykezelésre küldték börtön helyett. Türelem rózsát terem ?
2019. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Hallottam az incidensről de a tárgyalás kimeneteléről nem, de teljesen hihető.
2020. nov. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!