Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Külföldi politika

A kérdés

A lengyelek hogy állnak a németekhez manapság?

ápr. 28. 16:17  Privát üzenet  

A válaszok
Van egy kis bizalmatlanság, ellenszenv a történelmi sérelmek miatt, de alapvetően azért jó a viszony.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 28. 19:07 Privát üzenet

Én ismerek egy pár lengyelt. Olyannyira útálják a németeket, hogy még akkor sem szólalnak meg németül, ha tudnak.

Szóval, szerintem a legtöbben útálják őket. Ugyanígy az oroszokat is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 29. 09:40 Privát üzenet
Sok lengyel barátom van: jópáran kimennek Németországba dolgozni, de alapvetően utálják őket, ahogyan az oroszokat is ! Nem tudom, el fogják-e valaha felejteni,amit a világháború alatt műveltek velük. Szerintem sosem....

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 30. 09:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyengülne-e a visegrádi négyek politikai összetartása ha Donald Tuskot választanák meg elnöküknek a lengyelek 2020-ban?
A törökök, magyarok, lengyelek, amerikaiak, olaszok, brazilok számára miért lett kívánatos, vonzó az autoriter berendezkedés, diktatúra?
A lengyelek amerikai katonákat akarnak az országukba. Titeket is meglepett ez?
A lengyelek és szlovákok miért váltogatják úgy a miniszterelnököket, mint az alsónadrágot?
Igaz az, hogy a kelet-németeknek az álláspontjuk közelebb áll a magyar-lengyel állásponthoz menekültügyben, mint a nyugat-németekhez?
A magyarok, lengyelek, szlovákok miért ellenzik, bírálják a nyugat-európai folyamatokat, az iszlám, iszlamizmus térnyerését?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Külföldi politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!