Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Balliberálisok, mi a véleménye...

Balliberálisok, mi a véleményetek arról, hogy sok kérdést még feszegetni sem lehet a mai világban?

Figyelt kérdés
Pl. bevándorlás, gender, abortusz, kommunizmus, stb. Ha csak felveti valaki, hogy pl. szerinte joga van egy országnak, hogy eldöntse, kiket enged be, vagy hogy nem egészen bizonyított szerinte a gender annyira, hogy gyerekeken kísérletezzenek vele, vagy Karl Marx és Che Guevara nem volt olyan pozitív történelmi alak, hogy 10 méteres szobrokat emeljenek nekik a város központjában, akkor a kérdezőt azonnal letiltják, fasisztának bélyegzik vagy törlik.

2019. máj. 6. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy nem tudom, te merre jársz a világban én, engem nem bélyegeztek semminek pedig beszéltem már külföldiekkel kommunizmusról, bevándorlásról.
2019. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Mindenről lehet beszélni én azt tapasztalom. Sajnos a hangnem nem megfelelő inkább a részetekről és ez elviszi a társalgást. De két kultúrált ember a világon bármiről tud beszélni.
2019. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, a médiában, politikában, internetes felületeken, stb.
2019. máj. 6. 20:18
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

"Úgy értettem, a médiában, politikában, internetes felületeken, stb."


Mennyi külföldi médiát követsz nyomon, hogy erre a megállapításra jutottál?

2019. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Melyik város közepén emeltek 10 méteres szobrot Karl Marxnak? Fényképet tudsz linkelni?
2019. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

20:37: Oroszországban talán még van néhány.

De hogy Leninből minden városban van, az tény.

2019. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Az online felületeket szerintem hagyjuk ki a képletből. Rengeteg ember visszaél a névtelenséggel, vagy éppen azzal, hogy úgy is 100 kilométerekre lakik az érintettektől, ezért olyanokat mondhat, amiket életnagyságban már nem biztos hogy felvállalna.


Egyébként minden arra vezethető vissza, hogy az emberek individuálisabbak lettek a korral, és sokkal többet számít nekik az érzelmi safe place, mint a logika.

Arról nem is beszélve, ha valamit pl. divatba hoznak. És igen, véleményeket/nézeteket is divatba lehet hozni, lásd pl. paleo diéta. Vagy ami a divatnál már egy súlyosabb kategória: vakcinaellenesség, laposföld hívők, kreacionisták.


Elértük azt a korszakot, ahol az emberek többségének a megélhetése biztosított, ezért büntetlenül lehetnék hülyék is, és hihetnek hülyeségekben.


Egy régebbi kérdésnél, ahol a liberalizmus hibáit firtattuk ezt írtam (mint liberális világnézetű) : "A liberalizmus legnagyobb tévedése, hogy azt feltételezi, az emberek racionálisan fognak élni a nekik nyújtott szabadsággal."

2019. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne lehetne? Ez a kérdés is itt van. Megbélyegzést sem láttam a válaszokban. Nyilván, mindent ki lehet provokálni, túlzásba lehet vinni a dolgokat, el lehet menni gúnyolódó irányba. De lehet értelmesen is beszélgetni arról, hogy kinek mivel mi a problémája.
2019. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
#7: Korlátozd az embereket és szabadok akarnak lenni. Adj nekik szabadságot és a korlátok rabjai akarnak majd lenni.
2019. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Amit leírtál, az megkülönböztethetetlen a valóság tökéletes ellentététől.

A bevándorlást az emberek túlnyomó többsége ellenzi, és ennek hangot is adnak napi rendszerességgel minden felületen. A gender puszta fogalmát a lakosság 1%-a érti meg egyáltalán, és a lakosság 80-90%-a nem csak nem érti, nem csak ellene van, de szélsőségesen gyűlöli minden formáját, és nem tartja elképzelhetőnek a legkisebb esélyét se, hogy meghallgassa. Az abortusz ellenzők mondjuk szerencsére tényleg kisebbség, de annál hangosabbak. A kommunizmus pedig szitokszónak számít a világ túlnyomó többségében. Száz emberből egynek van róla pozitív véleménye, de az is megtartja magának.

Egyébként pedig, az ilyen jellegű dolgokról az a véleményem, hogy a te és a hozzád hasonlók röhejes áldozat-komplexusa egy undorító felülről kreált szörnyszülött anti-ideológia, amit ezer-milliárdosok találtak ki azért, hogy megszavazd nekik a következő adócsökkentést is a saját károdra. Félj csak a nem létező genderista bevándorló komcsiktól, és akkor nem fogsz arra figyelni, hogy hopp, újabb ezermilliárd landolt valamelyik dúsgazdag ember vagy vállalat zsebében.

2019. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!