Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Kim Jong Un Svájcban járt...

Ha Kim Jong Un Svájcban járt elitiskolába, akkor hogy nem tud angolul?

Figyelt kérdés

[link]

A videóban hallható, hogy mindent tolmácsolni kell neki pedig még én is nagyjából megértem a B1-es angolommal, amit Trump mond neki. Köztudott, hogy Svájcban taníttatták ki arra az esetre, hogy az apja halála után ő vegye át a hatalmat és gondolom adott lett volna minden pénz, hogy legalább angolul normálisan tanítsák meg. Egy ország vezetője, hogy nem tud még egy gyenge középszinten se angolul a mai világban?



2019. jún. 30. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy nem tud? (Ne vonj le idiota következtetést abbol amit láttál!!!)
2019. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Lehet németül tanult. Amúgy nehéz ám az angol, én is 9 évig tanultam iskolába aztán számolni tudok csak 10-ig meg köszönni.
2019. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

Az mondjuk nem a nyelv hibája, sokkal inkább az iskoláé és a tied.

2019. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Azért Donald Trump nem az az ember, akihez úgy mész tárgyalni, hogy majd nagyjából megérted, főleg nem, hogy államok és emberek sorsáról tárgyaltok, nem pedig kosárlabdáról. Amúgy németül, angolul és franciául beszél.


"Egy ország vezetője, hogy nem tud még egy gyenge középszinten se angolul a mai világban?"


Minek is kellene pont angolul tudnia, mikor amerikai kormányok nem álltak szóba vele. Ázsiában különben is elsődlegesen egymás nyelveit tanulják, mint a koreai, kínai, japán és a többi.

2019. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2: Hát akkor nem tudom te mit tanultál 9 évig, de hogy angolt biztosan nem azt tuti. :D

Ennyi idő alatt még tré angoltanárral is eljut odáig bárki, hogy konyhanyelven útba tudjon igazítani egy idegent, ha keres valamit.

2019. jún. 30. 23:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az esti vacsoránál lehet, hogy elcseveg angolul de egy diplomáciai tárgyaláson a félreértések elkerülése érdekében profi tolmácsra van szükség. Ez a protokoll.
2019. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező ennyi a különbség közted és Kim Jong Un között. A te nyelvtudásodra senki sem kíváncsi. Kim Jong Un nyelvtudàsàròl már évek óta cikkeznek, hogyan beszél, tolmács nélkül beszélt a dél-koreai elnökkel, stb.
2019. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tud angolul, csak helyzeti előny, ha nem beszél.

Az egyenlőséget mutatja vele; majd akkor fog nyilvánosság előtt Trumppal Trump nyelvén beszélni, amikor Trump koreaiul beszél vele nyilvánosan.

Magánbeszélgetésen meg pont fordítva, a saját műveltebbségét tudja bizonyítani, ha angolul beszél.

2019. júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező a tolmács egy tárgyaláson, ha beszél angolul, ha nem.
2019. júl. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként Svájcban sok helyen a német megy inkább az angol helyett.
2019. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!