Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hogyan fog alakuln...

Szerintetek hogyan fog alakulni az ellenzéki erősorrend az őszi önkormányzati választáson a megyei közgyűlési listákon?

Figyelt kérdés

Szerintem így:

1. Demokratikus Koalíció 20%

2. Momentum Mozgalom 16%

3. Mi Hazánk Mozgalom 7%

4. Magyar Kétfarkú Kutyapárt 4%

5. MSZP 3%

6. Jobbik 3%

7. LMP 1%



2019. aug. 2. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Valahogy így, de a jobbik a 3%-nál bõven erõsebb lesz.
2019. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi Hazánk és Jobbik helycsere, a többi kb stimmel.
2019. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem sokan csak azért nem szavaztak a Momentumra, mert féltek, hogy elveszik a szavazatuk. Most viszont, hogy stabil 10%-on áll, könnyen a legerősebb ellenzéki párttá válhat. Az MSZP el fog tűnni a süllyesztőben, az EP-választáson is csak a közvélemény-kutatóknak köszönhették, hogy egyáltalán bejutottak. A Jobbik Jakab Péterrel még erősödhet, a Mi Hazánk ismét csúfosan bukni fog.


1. Fidesz-KDNP

2. Momentum

3. DK

4. Jobbik

5. MKKP

6. MSZP

7. Mi Hazánk

8. LMP

2019. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

1. Balpárt 60%

2. Munkáspárt 34%

3. DK 2%

2019. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha 99,9%-os Fidesz nyereség lesz, akkor nagyon xarul...
2019. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A DK szerintem nem ilyen erős. Az EP választást azért vitték elég jól, mivel nem volt ott Gyurcsány, hanem egy jó, egyszerű üzenettel kampnyolt Dobrev. Szóval én 15% fölé nem lőném őket, viszont az MSZP-ből kinézek egy 8-10%-ot, ahogy a jobbikból is.

A momentumból én is kinézek egy 15%-ot.

A többi meg 5 alatti.

Fontos megjegyezni, hogy a DK a szavazóik kb. felét az MSZP-től hozta, és amilyen könnyen jött, olyan könnyen mehet is. Szóval attól is függ, hogy a kampány hogy megy.

A momentumnak ilyen szempontból elég jó esélye van nőni, mivel a parlamenti felszólalásaikkal, illetve munkájukkal bemutathatják, hogy milyen munkát végeznének helyben.

2019. aug. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Berki Krisztián 101%

2. Kelemen Anna 69%

3. Süsü a sárkány 1%

2019. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!