Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem a magyar rendfenntartás...

Nem a magyar rendfenntartás szégyene ez?

Figyelt kérdés
Kb. minden háztömbben van legalább egy ember aki tud szerezni füvet, ami destruktív a társadalomra nézve, csak mostanában elhitetik az emberekkel hogy nem.

2019. aug. 4. 02:54
 1/6 anonim válasza:
85%

A magyar rendfenntartás szégyene nem ez hanem, hogy ha valaki betör a házamba én meg leütöm még engem vesznek elő.

Bárcsak az lenne a legnagyobb probléma, hogy füveznek az emberek.

2019. aug. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyugodtan ki lehet forgatni a szavaimat...


Attól még hogy valami rossz, más nem lesz kevésbé aktuális

2019. aug. 4. 04:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem leütni kell :D
2019. aug. 4. 04:44
 4/6 anonim válasza:
51%
Az a szégyen hogy ennyibe kerül a fű, és nem biztosítanak rendes füvet se. Ki tudja mikkel van lefújkodva, és pl a múltkor cukor íze volt (biztos mert valami cukros löttyel növelték a súlyát). De ez még a jobb eset ha igazi füvet kap az ember, amibe nincs belepiszkálva valami kínából rendelt ismeretlen porral. Havonta 70-100 ezer között költök fűre csak azért hogy minden nap tudjak szívni. Lényegében ezért dolgozok! Ez a szégyen :(
2019. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Pedig elsőnek igaza van. Teljesen hidegen hagy, hogy ki füvezik meg ki nem, ha azzal nem árt senkinek. Sokkal jobban zavar, hogy valaki akár szét is lophatja körülem az egész házat, nem védekezhetnek, mert még nekem lesz belőle nagyobb bajom. Ez tényleg a magyar "rendfenntartás" szégyene. Az persze a másik véglet, ami Amerika egyes államaiban van, hogy lelőhetem, aki engedély nélkül jön be az udvarba, de ez aztán végképp nem normális, hogy egy vadidegen bejön a nappalimba és az egyetlen, amit megtehetek, hogy szépen megkérem rá, hogy menjen ki. Lassan már kitalálják, hogy a hangnem sem mindegy, mert még a végén megsértem szegény betörő lelki világát.
2019. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Off-topic hippik...
2019. aug. 4. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!