Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP és a Jobbik túlélheti...

Az MSZP és a Jobbik túlélheti még az őszi önkormányzati választást?

Figyelt kérdés
Az EP-választáson a választók keményen beárazták ezeket a pártokat. Azóta a DK és a Momentum minden megtesz azért hogy kiszorítsák őket az ellenzékből.

2019. aug. 4. 18:39
 1/6 Sulek Péter ***** válasza:
61%
túlélni túléli,csak gyenge marad :)
2019. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még mindenképpen. EP-választás ide vagy oda, azért a főpolgármesteri előválasztást még simán hozta az MSZP jelölte, Karácsony Gergely a közismert Kálmán Olgával szemben is. És most, hogy úgy néz ki, a legtöbb helyen megvalósul a baloldali összefogás, az eddigieknél több MSZP-és juthat be az önkormányzatokba, ami valamiféle sikerként azért eladható lesz. Szerintem inkább 2022-ben fog rezegni a léc a parlamenti választásnál, mert addigra kifullad az önkormányzati választás lendülete, ha lesz egyáltalán, és az MSZP nem képes semmilyen politikai innovációra. E nélkül pedig nem lehet jövője. A 6-6,5 % egy pártnál már a halálzóna, hogy az SZDSZ-nél is láttuk, tehát nem hülyeség a kérdés, de szerintem most nem alakul még ki olyan szituáció, ami a közvetlen túlélést fenyegetné.
2019. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly az OGY választáson még mindenki a DK-t temette, hogy alog jutott be a parlamentbe...

Egy év sem telt el és az EU választáson már legerősebb ellenzéki pártként ünnepelték.


Szerintem akármi lehet, a magyar szavazó debil, teljesen összevissza szavazgat... Azt sem tudja, hogy mit csinál.

2019. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fidesznek szüksége van legalább négy olyan bohócra akik között szét lehet dobni az ellenzéki szavazatokat. Ne aggódj megmaradnak mindenkinek ez az érdeke.
2019. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Azóta a DK és a Momentum minden megtesz azért hogy kiszorítsák őket az ellenzékből."

Ezt az állítást valamivel alátámasztanád?

2019. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Mszpnek vége. Kár szépíteni.



Nem hiszem, hogy 10%-ot szerezni fognak. Mivel nem egyedül indulnak így ki is esnek ha ez alatt érnek el.

És sztem ennyit nem fognak elérni.


Egyrészről örülök, hogy végre végük, másrészről viszont ha kiesnek a küszöb alatt, akkor a fidesznek még 4/5-e is lehet.



Túl kockázatos rájuk szavazni.

2019. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!