Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum miért van most...

A Momentum miért van most ennyire elájulva a Coca Colától?

Figyelt kérdés

Cseh Katalin és Donáth Anna is Coca Colás posztokat raktak fel instagrammra.A Coca Cola egy kizsákmányoló cég,akit nem érdekel az egyenlőség.Az az érdekük,hogy elnyomják a munkásokat.Van itt a városban is egy üzemük és rossz hely,hallom a munkásoktól,hogy nem szeretnek ott dolgozni.

Egészségtelen szutyok amit árulnak,csak mérgezik vele a népet.

Azzal hogy a Momentum ennyire a Coca Colát pártokja,csak azt bizonyítják vele,hogy neoliberálisok és nem érdekli őket a munkásosztály.

Ha egy cég szociális intézkedéseket hozott volna,mondjuk céges nyaralót építettt volna a munkásoknak,azt is így kiemelték volna?Biztos hogy nem.



2019. aug. 6. 22:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem muszáj ott dolgozni és nem muszáj megvenni a terméküket.
2019. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
42%
Most ezt lehet meglovagolni a havi ötezer ajrós bohócoknak.
2019. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Én voltam diákmunkán,szar volt.

Nem veszem a termékeiket.Meg se birom inni a Coca Colát.Megfájul a hasam,felpuffadok tőle

2019. aug. 6. 23:04
 4/27 anonim ***** válasza:
37%
Kérlek sorold már fel a Nagy Nemzethy NER lovagok mennyi céges nyaralót építettek ? A MAGYAR tőkések a MAGYAR munkavállalóknak.
2019. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Semennyit.Én Balpárt szimpatizáns vagyok,nem Fideszes..
2019. aug. 6. 23:11
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

A nővérem élelmiszermérnök a cégnél, már az első évben 410 bruttót fizettek, úgy hogy nem volt tapasztalata a nővéremnek, csak a szakmai gyakorlat...

Már a második évben jelentős emelést kapott.

A szaktársai más cégeknél sokkal rosszabb tapasztalattal rendelkeznek, s ennek a fizetésnek alig több mint a felét kapják...


Amúgy igen, a kóla egészségtelen, ahogy a pálinka is amit meg annyira tól a kormány. Viszont mindkettőt lehet mértékkel fogyasztani, de például a dohányosok viszont nem csak a saját egészségüket károsítják...


Vagyis hogyha mindenképpen gyűlölködni akarsz, akkor szerintem találhatsz olyan célpontot ami jobban megérdemli.

2019. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%

Nincs eláljulva.

És te is tudod, csak széndékosan félreértelmezed, hogy azért tettek fel kólás posztot, mert a Coca-Cola szivárványos plakátokat tett ki.

A Momentum meg kiáll a meleg, leszbikus munkások mellett!

2019. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

A munkásokat rosszul fizetik.Több ismerősöm is van,aki ott dolgozik,mindig túlóráztatják őket meg rosszul is fizet.


De a kizsákmányolás ellen is tegyenek,ne csak a homofóbia ellen

2019. aug. 6. 23:36
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Ellenségem ellensége a barátom !


Az ellenzékiek most mind Coca-colát isznak

2019. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

A Fidesznek nem ellensége a Coca Cola.Nagy puszipajtások


Tessék,lehet okulni.Lássátok tisztán a dolgokat:


[link]

2019. aug. 6. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!