Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tegyük fel holnap kormányvá...

Ha tegyük fel holnap kormányváltás lenne, kit választanál, ki legyen a kormánypárt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel holnap kormányváltás lenne.


Melyik pártot szeretnéd? Vagy maradjon a jelenlegi? Melyik párt lenne a legmegfelelőbb és miért?


Milyen változtatásokat szeretnél Magyarországon? Konkrétumok érdekelnének, nem csak a szokásos, hogy ,,hát a Zoktatás és a Zegészségügy". De azon belül is mondjuk mit és hogyan konkrétan?


Ez csak egy példa, bármiről írhatsz, ami neked fontos, és szerinted változtatni kéne rajta.


Érdekelne, hogy pontosan mi az indokod?


Ha maradjon a Fidesz, akkor miért?

Ha valamelyik másik pártot szeretnéd látni hatalmon, akkor miért őket?


Jársz szavazni egyébként? Volt hogy megbántad? El szoktad mondani, hogy kire szavazol?


Gazdasági, jogi, ideológiai (vagy egyéb) alapon szavazol? A pártok progjamjai alapján hozol döntést, vagy szimplán van valami saját szempontod? Szimpatikussági alapon döntesz?


Mennyire számítanak szerinted egy párt múltja, azok tagjai?


Érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről.

Hosszabb kifejtés is jöhet nyugodtan.


Minden érdekel, ami a ezzel az egész témával kapcsolatos.



2019. aug. 7. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
A kétfarkú kutyákat. Az összes politikai erő az eszet osztja de hülyeségeket csinál. Ők hülyeségeket osztanak szóval csak pozitív csalódás érhet
2019. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Egyik párt se áll készen a kormányzásra, adnék nekik pár hónapot aztán mondják el mit akarnak és döntök :-) Ebbe beleértem a fideszt is, radikális változásokkal.
2019. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 nemaRendőrség ***** válasza:
20%
Magyar hajnal a poén kedvéért
2019. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
DK
2019. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Kizárásos alapon a Momentum.

Ha nem jönnek be, akkor jöhet a következő.

2019. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Jobbik-LMP
2019. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem koalíciós kormányzás lenne a leghasznosabb. Az nem igaz, hogy egyedül a fidesz képes kormányozni az országot. Ez egyszerűen hazugság. Az ellenzékben is ott vannak az alkalmas és megfelelő emberek, mindegyik pártban külön-külön is. Ez nem függ össze a szavazótábor nagyságával. Mégis mivel az ellenzéki szavazók nagyon sokfélék, jobbos, balos, liberális, konzervatív, stb ezért nem tartanám helyesnek hogy egy párt képviselje őket. Főleg, ha összefogással lett erősebb az ellenzék, akkor összefogással kell kormányoznia is. Amire nnek az országnak szüksége van.


Mi változzon kérdésre lehetetlen válaszolni, csak leszűkítem arra, hogy le kell bontani a ner-t. El kell üldözni a fideszes pénzembereket, és mindent amiből kiszipojozzák a pénzt helyreállítani. Természetesen nem azt mondom, hogy meg kell szüntetni a pártot, megmarad a fidesz ellenzékként úgyis, de az egypártrendszert ami jelenleg működik le kell bontani.


Én személy szerint mindig is a jobbikra szavaztam, igen, még a radikális időkben is. Azóta már benőtt a fejem lágya nekem is, ha ma olyan lenne a jobbik biztos elpártolnék tőlük, szóval nem csak szimpátia alapján döntök. De úgy érzem a mostani pártok közül a jobbik áll hozzám legközelebb.


"Mennyire számítanak szerinted egy párt múltja,"

Mégegyszer mondom ismerem a jobbik múltját, egy dolog miatt nem zavar, mert komplett lecserélődött a radikális réteg.

Szerintem az emberek félnek az újítástól, ezért pörög folyton az Orbán-Gyurcsány páros. Pedig az újítás az szükséges. Ezért szavaztak sokan 2018-ban a fideszre, mert féltek, mi lesz ha a jobbik nyeri? Ők még nem voltak kormányon, nem tudnak semmit, tönkreteszik az országot. Miközben egy nagyon magabiztosnak tűnő fidesz csontig belerágja magát a magyar testbe és élősködik rajta...

Le merem fogadni következő választásnál ez lesz a momentummal is, nem fogja megadni nekik az emberek a bizalmat, mert félnek az újítástól. Amit a propaganda beléjük sulykol. Vagy ne adj Isten visszajön Gyurcsány, mert ő "tudja a dolgát" meg elég magabiztos. Ahelyett, hogy összefogó ellenzék kormányozna....

2019. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Gyurcsány vezért!
2019. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés. nem tudom kiből lehetne egy jó nemzetvezető
2019. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyikre sem szavaznek.

Csakis szakerto kormanyt latnek hatalmon, olyan meg nincs.

2019. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!