Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom szánalmasnak a...

Csak én tartom szánalmasnak a diktatúrázást? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol (YouTube, Facebook, Gyakori kérdések.hu,Instagram stb.)jelen vannak azok az emberek,akik előszeretettel diktatúráznak. Elhiszem,hogy egyeseknek nem tetszik a Fidesz-KDNP,de Magyarországon jelenleg nincs diktatúra.

Nem értem,hogy hogy találhatták ki egyes emberek azt,hogy ma Magyarországon diktatúra van. Hisz,ha tényleg ez lenne,akkor ki sem lehetne pl.: írni a YouTube-ra,azt hogy "ma itt diktatúra van".

Nektek mi a véleményetek?



#Orbán Viktor #Magyarország #szabadság #ellenzék #diktatúra #diktatórikus állam #állam szabadság
2019. aug. 13. 12:03
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
84%
Én azt tartom szánalmasnak, hogy még mindig létezik olyan életforma, ami a csútiéknak ad igazat, őket védi.
2019. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
81%
Úgy látszik, te megfellebbezhetetlenül ismered a diktatúra jellemzőit.
2019. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
84%
Ja mert a diktatúra ott kezdődik h nem írhatod ki youtubera h diktara van. Ti teljesen hülyék vagytok?
2019. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván nincs diktatúra de a nagykönyvbe lévő demokráciától is igen csak messze áll.
2019. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
97%
jah, én sem szerdíniásdobozban utazok, mégis olyan állapotok vannak itt, hogy többen nevezték annak körülöttem. pedig kivülről vonatnak látszik.
2019. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

"Én azt tartom szánalmasnak, hogy még mindig létezik olyan életforma, ami a csútiéknak ad igazat, őket védi"


Én mist senkit se védek. Most pártoktól függetlenül beszéljünk.


"Úgy látszik, te megfellebbezhetetlenül ismered a diktatúra jellemzőit."

Én legalább tudom,hogy egyáltalán mit jelent.


"Ja mert a diktatúra ott kezdődik h nem írhatod ki youtubera h diktara van. Ti teljesen hülyék vagytok?"

Nem azt mondtam,hogy ott kezdődik,hülye gyerek. Egyébként ezt a "Ti teljesen hülyék vagytok?" azoknak böfögd oda,akik a mindenhol azt hangoztják ,hogy itt mekkora diktatúra,elnyomás stb. van.


"Nyilván nincs diktatúra de a nagykönyvbe lévő demokráciától is igen csak messze áll."

Igazad van. Nyilván világhírű demokrácia sincs,de azt sem lehet mondani,hogy diktatúra van.

2019. aug. 13. 12:24
 7/53 anonim ***** válasza:
88%
Most olvastam egy jó kommentet erről, a lényege, hogy a "magyaroknak az jelenti a diktatúrát, ha jön éjjel jön a fekete furgon és elvisznek, ha nappal jön egy piros autó akkor az már nem".
2019. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
73%
A diktatúrának is vannak ám fokozatai, és évről-évre az egyre keményebb fokozat felé tartunk.
2019. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

"A diktatúrának is vannak ám fokozatai, és évről-évre az egyre keményebb fokozat felé tartunk."

Én úgy érzem,hogy JELENLEG nincs diktatúra. Aztán lehet,hogy 2030-ba már az lesz,ki tudjam

2019. aug. 13. 12:30
 10/53 anonim ***** válasza:
88%
Konkrétan nincs diktatúra, de nagyon sok diktatórikus országokra jellemző működés és gyakorlat van.
2019. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!