Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magánkórházat a gyógyulás,...

Árokpart kérdése:

Magánkórházat a gyógyulás, akarom mondani a bent tartózkodás alatt a viziteken és vizsgálatokon kívül el lehet hagyni egy séta erejéig utcai öltözékben?

Figyelt kérdés
Illetve, van wi-fi elérhetőség és fogadhatok a vizsgálatokon kívül bármikor látogathatót, valamint tavaszi, nyári, őszi időszakban esti gyógyszerosztás után ki lehet még menni sétálni a klinika udvarán belül amíg világos van. Aki járt már magánklinikán szívesen várom a válaszát. Köszönöm!
2019. aug. 13. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Persze. Amit akar a kedves beteg csak fizessen. Ha az utcán akarsz bolyongani azt is lehet, csak nem értem akkor miért méssz kórházba?
2019. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 qkker1 ***** válasza:
100%

Szerintem sürgősen keress a pszichiátert magadnak, erősen kezelésre szorulsz!


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..

2019. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó miért is? Nem minden betegség igényel állandó fekvést, sőt van olyan ami nem is fáj és nem is fáraszt, viszont ettől függetlenül néha kórházba is kell kezelni. Akinek ereje engedi miért is ne tehetné ezt meg? A visegrádi országokban is ez már természetes.
2019. aug. 13. 14:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltél igen az nem az én szerzeményem pusztán, hanem a civil szervezetek petíciója. El lett küldve a Miniszterelnök úrnak is, és az összes médiának, majdnem minden kórháznak. Rengeteg orvos és nővér ért vele egyet a visszajelzések alapján.
2019. aug. 13. 14:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy látszik az értelmes, igényes emberek már elhagyták az országot. Lassan én is azt teszem ahogyan elnézem.
2019. aug. 13. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam magánkórházban, de egynapos sebészeten. Tehát reggel bementem, délután eljöttem.

Viszont jó előre kaptam mindenről tájékoztatást.

A magánkórház nem azt jelenti, hogy fizetsz és akkor mindent megtehetsz, mint ahogy írta itt valaki. A különbség annyi, hogy pl. a Honvéd kórházban a recepción nem képesek normálisan válaszolni egy egyszerű kérdésre sem, egy magánkórházban pedig, ha bunkó lenne a recepciós, akkor másnap más nem dolgozna ott.

Valahol még adnak egy jobb tabletet is, ha kérsz.

2019. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! Tehát valamennyire ezek szerint fog hasonlítani az itthoni környezethez. Elképzelhető ha szeptemberben bár nagyon remélem, hogy nem de ha esetleg nem olyanok az eredményeim akkor vissza kellene mennem. Viszont ugyanoda nem nagyon szeretnék. Kb. 5 nap gyógyszerbeállítás mennyibe kerülhet? 150 ezerből kijön?
2019. aug. 13. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Kérdezz rá! Ahol én voltam, ott a honlapjukon is minden ár fel volt tüntetve. Egy dolgot néztem be: az egyik kontroll már nem volt benne a műtéti csomag árában, tehát váratlanul kellett kb. 20.000-et fizetnem. De ez részemről ovlt figyelemetlenség, minden annyiba került, mint mondták.


Fogalmam sincs, hogy mennyibe kerül egy gyógyszerbeállítás, mert nálam nem az ágy és az egyszeri ebéd volt tétel, hanem a műtét.

2019. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!